56 خانه هلال احمر در گیلان افتتاح شد

tm.jsp

۵۶ خانه هلال احمر در گیلان افتتاح شد

tm.jsp

مهدی ولی پور گفت: ساماندهی و آموزش داوطلبان، ارائه آموزش های عمومی به مردم با هدف ایجاد آمادگی در زمان وقوع حوادث احتمالی و مبارزه با آسیب های اجتماعی از جمله اهداف تاسیس خانه هلال به شمار می رود.

ولی پور ضمن تاکید بر لزوم ترویج فعالیت های خیرخواهانه و بشردوستانه در جامعه، اظهار کرد: به منظور تحقق این هدف، راه اندازی خانه هلال در سطح مراکز دهستانها، محلات و شهرهای گیلان در اولویت فعالیتهای جمعیت هلال احمر استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه راه اندازی خانه هلال در دیگر نقاط گیلان در دست اقدام است، گفت: با توجه به اینکه این استان یکی از مناطق حادثه خیز کشور به شمار می رود، راه اندازی خانه های هلال در گیلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بهزاد پرستش؛ معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان نیز با اشاره به وقوع حوادثی چون سیل، زلزله، حوادث کوهستانی، ساحلی، بارش برف و…اظهار کرد: چنین حوادثی همواره استان گیلان را تهدید می کند که نیاز است در جهت مقابله با آنها آماده باشیم.

وی گفت: همه ساله این استان پذیرای بسیاری از مسافرین و گردشگران است که این امر لزوم توجه به فعالیتهای خدماتی و امدادی در گیلان را دو چندان می کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۵۶ خانه هلال احمر در گیلان افتتاح شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *