طراحی سایت مهندسین مشاور

طراحی سایت مهندسین مشاور

در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با اصول و قواعد طراحی سایت آشنا کنیم. همچنین در ادامه این نوشته به رعایت اصول پیشرفته در طراحی سایت خواهیم پرداخت.

 طراحی سایت ارزان

Image result for ‫اصول کاربردی در طراحی سایت‬‎

melliportal

طراحی سایت مهندسین مشاور: مهندسین مشاور کسانی هستن که با دانش و تخصصی که در رشته خود دارند می توانند با مشاوره خود؛ سازندگان و سرمایه گذاران را در اجرای یک پروژه یاری کنند. امروزه اکثر اقشار جامعه برای اکثر نیازهای خود دست به دامان فضای ایـن ترنت و جستجوی مسائل خود در آن می شوند. پس طراحی وب سایت برای مهندسین مشاور می تواند اقدام رو به جلو و جدیدی در ایـن زمینه باشد تا سرمایه گذاران و سازندگان در کشور بتوانند در فضای ایـن ترنت به مشاوره در رابطه با ایده خود بپردازند و از مهندسین مشاور در زمینه های متفاوت کمک بگیرند. ایجاد یک وب سایت برای ایـن که یک مهندس مشاور از ایـن طریق رزومه خود را مطرح کرده و بتواند نظـر شرکت ها یا ساوقت ها را به خود جلب نماید بسیار اثر گذار است .

مهندسی مشاور

نکته ای که برای همه سایت ها از جمله سایت های مهندسی و مهندسین مشاور بسیار با ارزش هست مسئله دیده شدن است . سایت هایی توسط کاربران بهتر دیده می شوند که از نظـر ظاهری؛ شکیل و از نظـر فنی؛ بهینه باشد و از سئوی بالایی برخوردار باشد. شرکت ایـن تن با بهره گیری از متخصصین خبره در زمینه طراحی وب سایت و با تجربه بسیار بالا قادر هست سایت هایی با کیفیت بالا و طراحی مدرن و زیبا و همین طور اصولی با سئوی بالا تولید کـرده و در صفحه اول جستجوگر گوگل دیده شود. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با متخصصین ما با ما ارتباط بگیرید.

ارائه نمونه کار ها و رزومه مهندسان در وب سایت مهندسین مشاور سبب می شود کارفرمایان اطلاعات فنی شما را در مورد پروژه های انجام گرفته مشاهده نمایـن د ؛ مطمئنا ایـن روند برای افزوده شدن تعداد قرار داد های مشاوره مهندسان سودمند خواهد بود .

نمونه ای از سایت های طراحی شده در حوزه مهندسان مشاور بصورت زیر است .

طراحی سایت مهندسین مشاورز

طراحی سایت نشریات : شیوه و راهکارهای جامعی برای طراحی سایت مجلات و نشریات به منظور فراهم آوردن محیطی کامل برای مدیریت خبری و طراحی و تهیه خبر و در نهایت ایـن که خبر گذاری ایـن ترنتی و وجود دارد . اما در محیط ایـن ترنت از مجلات و نشریات به تحریره های الکترونیکـی یاد خواهد شد . نشریات یا تحریره های الکترونیکـی انعطاف پذیری بالایی دارند به صورتی که مدیریت و گسترش بخش های ویِژه آن بسیار راحت است . چنین ساختار و پیکربندی نشریات الکترونیکـی ( تحریره های الکترونیکـی ) در طراحی سایت نشریات به صورت چند لایه در نظـر گرفته خواهد شد که در آینده مدیر وب سایت بتواند آن را به راحتی گسترش دهد.

با ارزش ترین مزیت طراحی سایت نشریات الکترونیکـی در ایـن هست که کاربر به راحتی می تواند بر طبق دسته بندی که ایجاد شده هست و خصوصیات ی خبری موجود به خبر مورد نیاز خود دست یابد. که می توان ایـن ویژگی را انعطاف پذیر بودن طراحی سایت نشریات دانست.

اما در طرحی سایت نشریات و طراح سایت بایستی به چند نکته بسیار حساس باشد :

۱-در طراحی سایت نشریات بایستی دقت داشته باشیم که اخبـار زیادی وجود دارد و و نوع خبر مفرق هست که بایستی در ایـن صورت دسته بندی مناسبی را کد نویسی کنیم .

۲-ارائه اخبـار به صورت آنلایـن یکـی از مهمترین بخش ها در طراحی سایت نشریات است .

۳-نظـر ات کاربران حتما بایستی در نظـر گرفته شود.

۴-آرشیوی  برای نمایش اخبـار قدیم که حاوی : مقالات سردبیر و اخبـار های متفاوت و همین طور آرشیوی برای مجلات داشته باشد .

۵-محیطی را برای عضویت در خبر نامه و وب سایت در نظـر بگیرید که بعضی از مطالب ویِژه را بتوانید در اختیار اعضا قرار دهید.

۶-مد نظر داشته باشید در طراحی سایت نشریات حتما در بـار ه کار نشریه در صفحه ای جداگانه توضیح مناسبی ارائه نمایید.

طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت حرفه ای, طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت مهد کودک , طراحی سایت گالری خودرو , طراحی سایت شرکتی

۷-مجموعه ای برای مقالات سر دبیر در نظـر بگیرید.

۸-دارای خروجی RSS باشد.

۹-حتما محیطی پویا برای ارائه اخبـار به صورت تصویری داشته باشد.

۱۰-ماژول هایی برای نمایش وضعیت آب و هوای و وقت و تاریخ برای مناطق متفاوت داشته باشد.

۱۱-مکانی برای نمایش اخبـار نهایی داشته باشد .

۱۲- مکانی برای نمایش اخبـار داغ داشته باشد.

۱۳- و اکثر امکانات دیگـر که بر طبق خوهست مشتری بایستی در طراحی سایت نشریات در نظـر گرفته شود.

طراحی وب سایت ایـن تن و دارای حبرنگار و همین طور مشاور برنامه خبری هست که می تواند از ایـن طریق برترین مشاوره را برای طراحی سایت نشریات را برای مشتریان ارئه نمایـد .

اما در طراحی سایت نشریات بایستی به موراد زیر بسیار حساس بود:

۱-طراحی قالب مناسب برای وب سایت

۲-کاربرپسند بودن وب سایت خبری

۳-سرعت لود وب سایت خبری از همه مهمتر هست : با وجود سایز زیادی از اطلاعات طراح سایت بایستی بداند که به چه شیوه ای آن را طراحی نماید که سرعت لود آن پایین نیاید.

۴-به دلیل وجود وب سایت های زیاد خبری و نشریاتی رقابت برای بالا رفتن در نتایج جستجو بالا می رود پس طراحی سایت نشریات بر طبق اصول سئو مس تواند کمک بزرگی برای به پیش بردن وب سایت نشریاتی باشد.

۵- استفاده از عکس های بهینه در طراحی سایت نشریات یکـی از مهمترین فاکتورها برای کم شدن سرعت لود وب سایت است .

:: رعایت اصول پیشرفته در طراحی سایت

طراحی سایت با رعایت اصول پیشرفته و مورد نیاز اهداف سایت ؛ نه تنها به قشنگی و لذت های بصری سایت شما کمک می نماید ؛ بلکه با استفاده از شیوه های روانشناختی طرح بایستی تجربه ای مفرق و راحت برای بازدید کننده فرآهم آورد و ایـن چیدمان حتما ً به سمت برآورده شدن اهداف سایت طراحی شده متمایل خواهد بود . در واقع طراحی سایت ایده آل بایستی با کمترین هزینه وقتی برای بازدیدکننده و نویسنده ؛ بیشترین امکان بهره برداری در کنار قشنگی ظاهر وب سایت را ارائه دهد .

طراحی سایت برای برآورده شدن همه ایـن نیاز ها طراحان به سمت شیوه های جدیدی برای ارائه مطلب خود ترغیب شده اند که با نام طراحی کاربردی سایت مطرح است . در واقع ایـن نوع طراحی با حذف چارچوب های ذهنی از پیش نگاشته شده در تجربیات قدیم کاربران ؛ کوشش در رسیدن به برترین طرح کاربردی با دقت حیطه کاری سایت مورد نظـر را دارد . تمام ایـن مسائل به طراحی سایت و بازاریابی آن کمک خواهد کرد .

در زیر به بعضی از ایـن قوانین نانوشته در طراحی سایت که امروزه کاربرد وسیع ی با نام طراحی کاربردی سایت پیدا کـرده هست ذکر میکنیم و توضیحی مختصر در بـار ه آن ارائه مینماییم . ولی حتما ً مدنظـر داشته باشید که ایـن شیوه ها به صورت کلی بوده و بایستی موازنه ای بین طرح کاربردی و اهداف بنیادی طراحی سایت برقرار باشد . در واقع ایـن ها قوانینی هست که از نظـر ما با رعایت کردن آن میتوان به طراحی سایت مناسب ؛ کاربر پسند و قشنگی دست یافت .

۱- سلیقه را فدای هدف بکنید !
در ایـن مورد منظور ایـن هست که مهمترین علت برای طراحی هدف است . دستیابی به اهداف طراحی سایت در اکثر مسائل با سلیقه شخصی شما فرق دارد و ایـن پرسش مطرح می شود که کدام بایستی فدای کدام شود . در اول راه خود را برای فدا شدن در راه اهداف آماده بکنید ؛ طراحی شما نبایستی هیچ گونه تعصب شخصی در خصوص طرح ؛ رنگ و یا شیوه را القا نماید و بایستی تماماً با محوریت خدماتی که میخواهید ارائه دهید همخوان باشد .

۲- احترام ؛ صداقت
صداقت و احترام اولین و ابتدایی ترین اصل برای شروع همکاریست ؛ شما بایستی ایـن حس را به مخاطبین سایت خود و به کارفرمای خود القا بکنید !

۳- کمتر از کلمات بی ویژگی استفاده بکنید !
کلمات بی ویژگی در نظـر ما کلماتی هست که بیشتر دیده می شود در محاوره از آن ها استفاده می شود و بیشتر از آن که بـار مثبت در کاربر القا نماید به نظـر میرساند که نوعی بی اعتبـار ی را براش شما به ارمقان می آورد . بهتر از حرف هایی ایـن چنین ؛ استفاده از عکس های است . اما ما در طراحی سایت با دقت به پهنای باند ایـن ترنتی محدود کاربران ایران ؛ حدودی داریم که بایستی رعایت شود .

برای طراحی سایت ارزان کلیک کنید…

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طراحی سایت مهندسین مشاور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *