۱۷۰ هزار فرد يا شخص از سرويس ها و خدمات طرح نذر سلامت در خراسان جنوبی بهره مند شدند

WhatsApp-Image-2020-08-31-at-09.24.42-1-300x225.jpeg

۱۷۰ هزار فرد يا شخص از سرويس ها و خدمات طرح نذر سلامت در خراسان جنوبی بهره مند شدند

|۱۷۰ هزار فرد يا شخص از سرويس ها و خدمات طرح نذر سلامت در خراسان جنوبی بهره مند شدند از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: ۱۷۰ هزارنفر در دهه اول محرم از سرويس ها و خدمات نذر سلامت توسط اعضای جوانان هلال احمر استان بهره مند شدند‌.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدرضا رضایی با اشاره به اجرای طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی توسط نهاد جوانان جمعیت هلال احمر در دهه اول محرم بیان کرد: ۱۷۰ هزار عزادار حسینی در ۱۰۹ هیات مذهبی از سرويس ها و خدمات متنوع و گوناگون و مختلف بهداشتی این طرح بهره مند شدند.
رضایی با اشاره به اینکه طرح نذرسلامت در دهه اول محرم همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی اجرا شده است، افزود: در راستای اجرای این طرح ۵۰ هزار و همچنين ۳۷۰ عدد ماسک و همچنين سه هزار و همچنين ۶۱۴ پوستر، بروشور و همچنين بنر بین عزاداران توزیع شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: ضدعفونی دستان عزاداران و همچنين محل برگزاری محافل عزاداری، آموزش پروتکل های بهداشتی، نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و همچنين غربالگری سلامت عزاداران از دیگر سرويس ها و خدمات ارائه شده در این طرح است.
رضایی افزود: در مجموع در اجرای این طرح، بیش از چهار هزار فرد يا شخص روز عضو جوون با هلال احمر همکاری کردند.

۱۷۰ هزار فرد يا شخص از سرويس ها و خدمات طرح نذر سلامت در خراسان جنوبی بهره مند شدند در تاریخ ۵ September 2020 | 4:12 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۱۷۰ هزار فرد يا شخص از سرويس ها و خدمات طرح نذر سلامت در خراسان جنوبی بهره مند شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *