۱۴۰۰ دانش آموز قمی در طرح “ماه نشان” تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين بشردوستانه را فراگرفتند

۱۴۰۰ دانش آموز قمی در طرح “ماه نشان” تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين بشردوستانه را فراگرفتند

|۱۴۰۰ دانش آموز قمی در طرح “ماه نشان” تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين بشردوستانه را فراگرفتند از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: در اجرای طرح “ماه نشان” بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز قمی ضمن فراگیری تجربه و مهارت بالا های امدادی با نهضت بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر آشنا شدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان با اشاره به اجرای طرح “ماه نشان” در قم اظهار کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور و همچنين با هدف آشنایی دانش آموزان با تاریخچه، اصول و همچنين فعالیت های صلیب سرخ و همچنين هلال احمر در ۴۶ مدرسه در سطح استان قم برگزار شد.

وی با تاکید بر اهمیت فراگیری آموزش های امدادی و همچنين آشنایی نسل جدید با اهداف و همچنين اصول جمعیت  هلال احمر تصریح کرد: در اجرای این طرح آموزشی، مباحثی شامل؛ آشنایی با نهضت صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، قسمت و بخش هایی از فعالیت های هلال احمر، کانون ها و همچنين فعالیت های مسائل جوانان، کانون دانش آموزی و همچنين نحوه صحیح پناهگیری در هنگام وقوع زلزله ارائه شد.

گل فشان با بیان اینکه گسترش فرهنگ صلح و همچنين دوستی از دیگر اهداف این طرح است افزود: با توجه به اینکه کشور ما کشوری است با انواع حوادث روبرو هستیم باید در زمینه آموزش در قالب طرح ها متنوع و گوناگون و مختلف شامل طرح ماه نشان، ضمن آموزش آمادگی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در در زمان بروز حواد داشته باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم افزود: دانش آموزان در اجرای این طرح از مراکز، امکانات و همچنين تجهیزات امدادی و همچنين همچنین از اقدامات اجرایی در مرکز مسائل جوانان و همچنين پایگاه های امدادی هلال احمر قم بازدید کردند.

۱۴۰۰ دانش آموز قمی در طرح “ماه نشان” تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين بشردوستانه را فراگرفتند در تاریخ ۲ December 2018 | 1:59 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۱۴۰۰ دانش آموز قمی در طرح “ماه نشان” تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين بشردوستانه را فراگرفتند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *