۱۲۰ فرد يا شخص از کودکان منطقه ها و مناطق سیل زده از سرويس ها و خدمات تیم سحرهلال احمر ایلام بهره مند شدند

سحر-استان-ایلام-اعزام-به-منطقه-ها-و-مناطق-سیل-زده-اردیبهشت98-1-300x300.jpg

۱۲۰ فرد يا شخص از کودکان منطقه ها و مناطق سیل زده از سرويس ها و خدمات تیم سحرهلال احمر ایلام بهره مند شدند

|۱۲۰ فرد يا شخص از کودکان منطقه ها و مناطق سیل زده از سرويس ها و خدمات تیم سحرهلال احمر ایلام بهره مند شدند از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام از اعزام تیم سحر (سامانه حمایت روانی بعد از بلایا) به روستای محروم و همچنين سیل زده چم روته خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ علی اصغر علی اکبری گفت: اعضای تیم سحر هلال احمر استان با حضور در روستای سیل زده چم روته با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در بین کودکان و همچنين دانش آموزان، موجی از امید، شادی و همچنين نشاط برای آنها به وجود آوردند.
علی اکبری اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی، نقاشی، آموزش امداد و همچنين کمک های اولیه، اهدا لوازم التحریر به کودکان و همچنين مشارکت در بسته بندی غذاهای گرم و همچنين افطار جهت توزیع در بین سیل زدگان از دیگر سرويس ها و خدمات جوانان جمعیت هلال احمر استان در این روستای محروم و همچنين سیل زده بود.
وی افزود: تعداد ۱۲۰ فرد يا شخص از اشخاص روستای محروم و همچنين سیل زده چم روته از توابع شهرستان سیروان از سرويس ها و خدمات تيم حمایت های روانی فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين تیم های سحر بهره مند شدند.

دست يار مسائل جوانان استان تصریح کرد: از اقدامات مهم این تيم ها، بازگرداندن روحیه شادی و همچنين نشاط به آنها از طریق انجام بازی‌های گروهی، نقاشی و همچنين موسیقی و همچنين نمایش است که باعث کاهش دغدغه بزرگسالان و همچنين سایر اشخاص خانواده نیز می‌مي شود.

۱۲۰ فرد يا شخص از کودکان منطقه ها و مناطق سیل زده از سرويس ها و خدمات تیم سحرهلال احمر ایلام بهره مند شدند در تاریخ ۲۳ May 2019 | 7:58 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۱۲۰ فرد يا شخص از کودکان منطقه ها و مناطق سیل زده از سرويس ها و خدمات تیم سحرهلال احمر ایلام بهره مند شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *