یکصد تیم دادرس جهت حضور در مسابقات المپیاد آماده قم آموزش می بینند

یکصد تیم دادرس جهت حضور در مسابقات المپیاد آماده قم آموزش می بینند

|یکصد تیم دادرس جهت حضور در مسابقات المپیاد آماده قم آموزش می بینند از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از نمایش آموزش و همچنین تمرینات آماده سازی تیم های طرح ملی دادرس قم در تیم مجزا با هدف حضور موثر در مسابقات المپیاد آماده خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اشاره به نمایش جلسه هم اندیشی کارشناسان نواحی آموزش وپرورش و همچنین کارشناسان معاونت مسائل جوانان با هدف مشخص کردن زمان نمایش مسابقات طرح ملی دادرس در مدارس با حضور ریاست اداره سلامت وتربیت بدنی اداره کل آموزش و همچنین پرورش استان افزود: در آن جلسه بررسی کردن نحوه آموزش در مدارس و همچنین نحوه داوری مورد بررسی کردن قرار گرفت.

او همچنین با اشاره به نمایش مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات دانش آموزی (دادرس) در اردیبهشت ماه اظهار کرد: آن المپیاد در ۸ آیتم ارزیابی و همچنین کنترل نشانه ها و علائم حیاتی، پانسمان و همچنین بانداژ و همچنین آتل بندی، پناهگیری و همچنین تخلیه اضطراری، حمل مصدوم، چادر زنی، اطفاء حریق، تریاژ، حمایت‌های حیاتی پایه برگزار می می شود.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر قم با تاکید به آنکه طرح ملی دادرس (دانش آموزان آماده در سوانح) را با آموزش های متنوع و گوناگون و مختلف در مباحث امدادی توانمند می کند افزود: آموزش تیم های دانش آموزی استان و همچنین اجرای تمرینات فشرده و همچنین مستمر با عث ارتقا سطح آن مسابقات می می شود.

مصباحی تصریح کرد: طرح دادرس را با هدف آموزش و همچنین فراگیری دوره‌های امدادی به دانش آموزان در مواجهه با بلایای طبیعی و همچنین بحران‌ها در روز‌های سخت در قم همزمان با تمام کشور اجرا می می شود و همچنین در نهایت منتخبین  دو قسمت و بخش خواهران و همچنین برادران به المپیاد کشوری اعزام می شوند.

گفتنی می باشد؛ چهارمین دوره مرحله استانی المپیاد آماده “دادرس” ویژه دانش آموزان، از ۱۰ اردیبهشت ماه سال شمسی جاری تا ۲۵ با حضور ۱۰۰ تیم در قم برگزار می می شود.

یکصد تیم دادرس جهت حضور در مسابقات المپیاد آماده قم آموزش می بینند در تاریخ ۱۶ April 2016 | 12:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یکصد تیم دادرس جهت حضور در مسابقات المپیاد آماده قم آموزش می بینند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *