یلدای مهربانی در شهرستان تهران با حضور رئیس نهاد داوطلبان

یلدای مهربانی در شهرستان تهران با حضور رئیس نهاد داوطلبان

|یلدای مهربانی در شهرستان تهران با حضور رئیس نهاد داوطلبان از هلال ۱۴۷|

اعضای کانون های جوانان خواهران و همچنين برادران جمعیت هلال احمر منطقه ۳شهر تهران و همچنين کانون دانشجویی دانشگاه الزهرا تهران با حضور در منزل و خانه عماد ویژه کودکان پیوند مغز استخوان یلدا را خاطر انگیز کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛جوانان منطقه سه با حضور خود در منزل و خانه عماد با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی و همچنين ورزشی سعی در شاد نمودن این کودکان در بزرگداشت آئین باستانی یلدا کردند. این برنامه جذاب و جالب و خوب با قصه گویی یکی از اعضای کانون جوانان برادران آغاز شد و همچنين در میان برنامه جذاب و جالب و خوب  نصیری ریاست نهاد داوطلبان جمعیت هلال احمر به جمع داوطلبین پیوستند.
 در ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه الزهرا تهران اقدام به پخش موسیقی و همچنين هدایای یلدایی خود را به کودکان اهدا کردند. در انتهای برنامه جذاب و جالب و خوب اعضای کانون جوانان خواهران با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ای هیجانی سعی و همچنين ایجاد فضایی شاد برای کودکان شور و همچنين نشاط یلدایی به کودکان بخشیدند.
 قربانی دبیر کانون جوانان خواهران منطقه سه در گفتگو با رابط خبری این منطقه گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب بصورت کاملا خودجوش و همچنين بعد از هماهنگی در  شورای دبیران منطقه،و همچنين بعد از تشکیل ستاد  جشن یلدا ضمن هماهنگی با مدیریت منزل و خانه عماد انجام شد.
 با اینکه داوطلبین کانون ها با ترافیک سنگین شب یلدا و همچنين هوای آلوده تهران مواجه بودند ولي بايد توجه داشت لذت این برنامه جذاب و جالب و خوب در حدی بود که همه ما بی صبرانه منتظر لحظه قسمت کردن یلدای خود با این فرشتگان آسمانی شدیم.
قربانی در ادامه خاطرنشان کرد: از نظر اجتماعی مسئول بودن یعنی اشخاص یک جامعه  می‌بایست با اخلاق و همچنين با حساسیت نسبت به مسائل اجتماعی رفتار کنند. تلاش برای برقراری مسئولیت اجتماعی، به اشخاص و همچنين حکومت ها کمک می‌کند تاثیری مثبت بر پیشرفت جامعه داشته باشند. ما بنا داریم بعنوان نهادی مردمی با بهره بري و استفاده از شور و همچنين نشاط جوانی به مسئولیت اجتماعی خود در این شرایط سخت تحت تحریم قسمت و بخش کوچکی از  آلام این کودکان را کاهش دهیم و همچنين چه مناسبتی بهتر از شب یلدای باستانی که هدف آن هم از اول نزدیک کردن دل ها به هم بوده است.
همچنین جعفری دبیر کانون دانشجویی دانشگاه الزهرا گفت: جنبش دانشجویی محدود به دیوارهای دانشگاه نمی مي شود خصوصا هلال احمر که مرز نمی شناسد، کانون دانشجویی هلال احمر هم باید دیوارهای دانشگاه ها را به منظور تسکین آلام بشری درنوردد.
متین حسینی فر دبیر ستاد هماهنگی جشن یلدا در منطقه سه گفت: معمولا برای چنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی بخشی از نیروی داوطلبان باید صرف لجستیک و همچنين پشتیبانی از داوطلبانی مي شود که قسمت و بخش اجرایی را به عهده دارد. فضای ستاد این محیط را برای هماهنگی بچه ها بوجود آورد تا با هماهنگی بیشتر با یکدیگر همکاری کنند.

یلدای مهربانی در شهرستان تهران با حضور رئیس نهاد داوطلبان در تاریخ ۲۳ December 2019 | 4:25 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یلدای مهربانی در شهرستان تهران با حضور رئیس نهاد داوطلبان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *