یلدانه با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر در سیستان و همچنين بلوچستان

یلدانه با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر در سیستان و همچنين بلوچستان

|یلدانه با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر در سیستان و همچنين بلوچستان از هلال ۱۴۷|

جشن یلدانه در مرکز نگهداری معلولین مهرآوران و همچنين خیریه محمد امین با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر در زاهدان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، در ادامه سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر جشن یلدانه با شعار “یلدا برای همه” با حضور مسئولان، غنچه های هلال، جوانان، امدادگران و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين با همکاری خیرین در مرکز نگهداری معلولین مهرآوران و همچنين مرکز خیریه محمد امین شهرستان زاهدان برگزار شد.

بر اساس این نقل از در این مراسم با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر و همچنين هیات همراه در زاهدان به کودکان بی سرپرست اسباب بازی و همچنين لوازم التحریر هدیه داده شد.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است؛ در این شب به یاد ماندنی هدف این بود که کودکانی که دوست دارند در مراسم شب یلدا راکنار خانواده هایشان باشند و همچنين شادی کنند ولي بايد توجه داشت به دلیل بیماری و همچنين معلولیت نمی توانند به چنین خواسته ای دست یابند و همچنين از این اتفاق محروم خواهند بود کمک مي شود تا با دلی شاد و همچنين خاطری آسوده این شب را سپری کنند.

یلدانه با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر در سیستان و همچنين بلوچستان در تاریخ ۲۲ December 2018 | 12:33 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یلدانه با حضور دبیرکل، خزانه دار، رییس نهاد جوانان هلال احمر در سیستان و همچنين بلوچستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *