یادداشت//توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار در راستای برنامه جذاب و جالب و خوب طرح نذر آب و همچنين تکریم انسان ها

یادداشت//توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار در راستای برنامه جذاب و جالب و خوب طرح نذر آب و همچنين تکریم انسان ها

|یادداشت//توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار در راستای برنامه جذاب و جالب و خوب طرح نذر آب و همچنين تکریم انسان ها از هلال ۱۴۷|

بار دیگر دست پر از مهر و همچنين نوازش نهاد مهرورزی و همچنين انساندوستی هلال احمر امید را از پنجره محبت و همچنين ایمان زيرا و به درستي که تابشی از نور خورشید بر پهنه بیکران این سرزمین جاری ساخته، گرچه لبان تکیده از تشنگین را یارای جنباندن نیست ولي بايد توجه داشت قهر طبیعت با تمام کشاکش پر اقتدار و قدرت خویش نتوانست ذره ای از تعصب، غیرت و همچنين حمیت این مردمان ولایت مدار را اندکی تعدیل کند.

تا حالا کسی رو با پاک‌کن خوشحال کردی؟ خیلی از بچه‌ها حسرت همین چیز به‌ظاهر بی‌ارزش رو دارن. «حسرت» برای یه بچه واژه‌ی سنگینیه، ولی ما هنوز با کمک‌هامون می‌تونیم کمی از بار این حسرت کم کنیم… حتی اون پول خردی که ته حسابمونه هم ارزشمنده. دریغ نکنیم…..

پتو رو کشید روی صورتش،خیلی وقت بود بیدار شده بود،طره موهای لخت مشکی را بین لب بالا و همچنين بینی اش نگه داشته بود و همچنين به لباس ها و همچنين کیف ها و همچنين کفش های نو همکلاسیاش فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کرد .از بین سوراخ های ریز روی پتو نور میدوید در تاریکی آن هم زیر، مادرش داد زد، پاشو روز اولی دیر میرسی ها، به پهلو چرخید ،پلک هایش را روی هم فشار داد .به کوک های درشت روی کتونی قرمزش فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کرد،به عکس باب اسفجی که تنها و فقط تا چشم های پر از اشکش مونده بود بقیه اش پاک شده بود.دوباره چرخید .چشمهایش داغ شده بود. صدای کیسه پلاستیکی همراه با صدای کشدار کمد شنیده شده است.بعد بوی تند یک چیز لاستیک، صدای مادر که معلوم بود پشتش به او بود راشنید ، کیفت را تمیز شستم پاشو باید بری مدرسه. پلکهایش را دوباره فشار داد.همه مژه ها ی سیاهش خیس شد.

حالا در گوشه‌ای از این شهرستان پرهیاهو و همچنين شلوغ هرکس به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن کارخودشه ولی فرزندانی نیازمند و همچنين محروم وجود دارند که حتی به نان شب خود محتاج خواهند بود این هنر ما است که می‌تونیم با یک هدیه بسیار کوچک چه مادی و همچنين معنوی اون ها را شاد کنیم.

گاهی خداوند تبارک و تعالي می‌خواهد با دست تو دست بقیه بندگانش رو بگیره، وقتی دستی را به یاری می‌گیری، بدون که دست دیگت توی دست خداست.

نهاد جوانان جمعیت هلال احمربا اجرای طرح نذر آب و همچنين توزیع بسته های آموزشی نوشت افزار با تکیه بر حس نوعدوستی به کودکان نیازمند، شادی را به صورت بچه های سرزمینمان برگرداند.

طرح ملی نذر آب تنها و فقط اهدای نوشت افزار نیست، بلکه دست مریزادی است بر زحمات بی غرض مرزداران غیور ایران زمین.

مصطفی گلستانی فرد/کارشناس مسائل جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز

یادداشت//توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار در راستای برنامه جذاب و جالب و خوب طرح نذر آب و همچنين تکریم انسان ها در تاریخ ۱۲ November 2018 | 3:29 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یادداشت//توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار در راستای برنامه جذاب و جالب و خوب طرح نذر آب و همچنين تکریم انسان ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *