گسترش طرح ملی دادرس، تقویت چرخه آموزشی و همچنين افزایش آمادگی در مواجه با حوادث است

گسترش طرح ملی دادرس، تقویت چرخه آموزشی و همچنين افزایش آمادگی در مواجه با حوادث است

|گسترش طرح ملی دادرس، تقویت چرخه آموزشی و همچنين افزایش آمادگی در مواجه با حوادث است از هلال ۱۴۷|

رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در اردوگاه مهر بندر انزلی و همچنين جمع دادرسان حاضر در ششمین مرحله کشوری المپیاد آماده از آیتم‌های این مسابقات بازدید کرد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر؛ شهاب‌الدین صابونچی با تقدیر از تلاش دادرسان حاضر در مسابقات و همچنين تمامی عوامل اجرایی این برنامه جذاب و جالب و خوب در ستاد و همچنين استان‌ها گفت: آموزش ششمین طرح ملی دارس و همچنين در ادامه مسابقات ششمین المپیاد آماده در حال اتمام است و همچنين با بهره بري و استفاده از تجارب حاصل شده تمامی تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این برنامه جذاب و جالب و خوب به کار خواهیم گرفت.

رئیس نهاد جوانان هلال احمر با اشاره به حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر در این مسابقات به عنوان اولین بار افزود: این حضور نشانگر نگاه آینده‌ساز و همچنين هویت قسمت و بخش مسئولین جمعیت هلال احمر به جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان است که باعث دلگرمی مجموعه جوانان خواهد بود و همچنين اکنون این باور وجود دارد که با تمامی تنگناها می‌قدرت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را به اجرا در آورد و همچنين در مجموع نگاه به آینده بسیار روحیه قسمت و بخش است.

وی با تشکر از حضور دست يار توسعه منابع انسانی و همچنين پشتیبانی جمعیت هلال احمر و همچنين مدیران عامل حاضر در برنامه جذاب و جالب و خوب تصریح کرد: حضور اساتید بزرگوار و همچنين با تجربه در این دوره از مسابقات بسیار حائز اهمیت و همچنين باعث مباهت و همچنين خوشحالی است که توانستیم درخدمت این عزیزان باشیم.

صابونچی افزود: چیزی که در بازدید امروز هم ديدن شد رقابت‌هایی بود که منجر به رفاقت‌ها شده و همچنين ما با ایجاد شرایط بهتر برای گسترش آن هم تلاش خواهیم کرد.

رییس نهاد جوانان خطاب به دانش آموزان آماده در روزهای سخت تشریح کرد: حال که آموزش‌های امدادی و همچنين بشردوستانه را دریافت کرده‌اید نباید منتظر حادثه‌ای باشید بلکه می‌توانید با نشر آموزش‌ها در خانواده و همچنين جامعه مربیان خوبی برای اطرافیان خود باشید که این موضوع باعث تقویت چرخه آموزشی و همچنين افزایش آمادگی شهروندان و مردم شهر در مواجه با حوادث و همچنين برداشتن قدم‌های صحیح برای مواجه با بلایا در کشور خواهد شد.

گسترش طرح ملی دادرس، تقویت چرخه آموزشی و همچنين افزایش آمادگی در مواجه با حوادث است در تاریخ ۲۵ August 2018 | 6:55 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گسترش طرح ملی دادرس، تقویت چرخه آموزشی و همچنين افزایش آمادگی در مواجه با حوادث است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *