گزارشی از سفر یک روزه ریاست نهاد جوانان به دیار اصالت و همچنین فرهنگ، کردستان/ دکتر حبیبی: جوانان، سفیران مهربانی و همچنین بانیان توسعه کشور خواهند بود

گزارشی از سفر یک روزه ریاست نهاد جوانان به دیار اصالت و همچنین فرهنگ، کردستان/ دکتر حبیبی: جوانان، سفیران مهربانی و همچنین بانیان توسعه کشور خواهند بود

|گزارشی از سفر یک روزه ریاست نهاد جوانان به دیار اصالت و همچنین فرهنگ، کردستان/ دکتر حبیبی: جوانان، سفیران مهربانی و همچنین بانیان توسعه کشور خواهند بود از هلال ۱۴۷|

اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی در سنندج با حضور مسئولان استانی، مدیران جمعیت هلال احمر در استان کردستان، رییس نهاد جوانان و همچنین رییس اداره روابط عمومی برگزار و همچنین از فعالان آن طرح در استان کردستان، تجلیل شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، در آن مراسم دکتر مسعود حبیبی گفت: ذات جمعیت هلال احمر، خدمت به انسانیت می باشد و همچنین تحرکات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر سرشار از  تمرین مهربانی و همچنین خوبی کردن به دیگران می باشد و همچنین هرچقدر مهربان بودن و همچنین مهربانی کردن در سطح جامعه گسترش یابد به آن هم مقدار و اندازه و میزان از آلام بشری کاسته خواهد شد.

او همچنین رویکرد اصلی نهاد جوانان در برخورد با افراد جوون و همچنین نوجوان را واگذاری مسئولیت به جوانان و همچنین پاسخگو بودن آنان در قبال مسئولیت محول شده عنوان کرد و همچنین افزود: براین اساس جوانان جایگاه واقعی خود را در میان اجتماع پیدا کرده و همچنین می توانند نقش آفرینی موثری در جامعه داشته باشند.

رییس نهاد جوانان در خصوص نقش جوانان در توسعه گفت: توسعه امری می باشد که تحقق آن هم نیازمند یک همت و همچنین اراده تیمی و همچنین هماهنگی تمامی لایه ها و همچنین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی و اجتماعی می باشد و همچنین دراین میان جوانان از رسالت ویژه ای برخوردار خواهند بود، رسالتی که طی آن هم جوانان با شناخت واقعی از محیط خود ضمن شناخت آسیب ها در راه رفع آنها و همچنین تقویت نقاط نیرو گام بردارند.

دکتر حبیبی در ادامه با اشاره به نظام مشورتی حاکم بر جمعیت هلال احمر و همچنین برخورداری از سیستم مشاوره ای داوطلبان جمعیت هلال احمر، ادامه داد: جوانان در قالب شوراهای نمایندگی استانی و همچنین کشوری ساماندهی خواهند شد تا از آن طریق، توانایی ها و همچنین ظرفیت های آنان در مسیر شکوفایی قرار گیرد.

او همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت حرفه ای و همچنین کاری جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان در سطح اجتماع، بر ضرورت آگاهی اکثرا و بیشتر جوانان تاکید و همچنین تصریح کرد: در بعدی نزدیک مقدمات نمایش دوره های آموزشی کارآفرینی و همچنین اشتغال زایی در استان کردستان برگزار خواهد شد.

رییس نهاد جوانان ظرفیت های فرهنگی، هنری، گردشگری و همچنین فرهنگی و اجتماعی استان کردستان را بی نظیر خواند و همچنین گفت: استان کردستان قابلیت میزبانی برنامه جذاب و جالب و خوب های سراسری و همچنین کشوری را داراست و همچنین برهمین اساس درنظر داریم “همایش ملی کوهپیمایی ” را در آن استان برگزار کنیم.

دکتر حبیبی با گفتن آنکه جوانان هلال احمری، سفیران مهربانی خواهند بود، افزود: از فعالیتهای انساندوستانه آن عزیزان در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع جمعیت هلال احمر به ویژه حضور موثر آنان در طرح نوروزی سپاسگذارم.

او همچنین معاونت جوانان هلال احمر استان کردستان را از معاونت های موفق جمعیت هلال احمر برشمرد و همچنین آن موفقیت را حاصل برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی خوب جمعیت استان و همچنین تلاش و همچنین همت تیمی افراد جوانان جمعیت هلال احمر استان دانست.

 

راه‌اندازی پروژه فرهنگی و همچنین چندمنظوره در جمعیت هلال احمر کردستان

ریاست نهاد جوانان همچنین خواستار راه‌اندازی پروژه فرهنگی و همچنین چندمنظوره در استان کردستان شد و همچنین گفت: از توانمندی خیرین جهت راه‌اندازی هرچه سریع‌تر آن پروژه بهره‌گیری می شود.

 

سخنان نمایندگان کانون ها و همچنین فعالین حوزه جوانان استان کردستان

در ادامه آن مراسم ۱۰ فرد یا شخص از دبیران کانون ها و همچنین فعالین حوزه جوانان هلال احمر از شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف استان کردستان به گفتن دیدگاه های خود در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین فعالیت های اجرا شده در سال شمسی قبل و همچنین پیشنهادهایی جهت برنامه جذاب و جالب و خوب های بعدی نهاد جوانان پرداختند.

 

اهدای هدیه به زوج های جوون عضو هلال احمر استان

در پایان آن مراسم ریاست نهاد جوانان به آن هم تعداد از افراد نهاد جوانان استان کردستان که در سال شمسی قبل متاهل شده بودند، هدایایی را اهدا کرد.

 

عطر افشانی مزار شهدا همراه با رییس نهاد جوانان و همچنین جوانان کردستانی

در ابتدای حضور ریاست نهاد جوانان در استان کردستان، او همچنین به همراه مسئولان هلال احمر استان و همچنین افراد کانون دانشجویی دانشکده یزدان پناه سنندج باحضور در مزار شهدای سنندج، مزار شهدا عطرافشانی و همچنین غبارروبی و همچنین با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

دکتر مسعود حبیبی با اشاره به مقام والای شهدا، گفت: شهدا نمونه بارز از خودگذشتگانی خواهند بود که در راه احترام به شرافت و همچنین کرامت انسانی از جان شیرین خود گذشتند و همچنین امدادگران نیز با تاسی از همین فرهنگ ایثار و همچنین از خودگذشتگی در راه پاسداشت کرامت انسانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

 

رییس نهاد جوانان در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر کردستان:

در جلب اعتماد شهروندان و مردم شهر کوشا باشید/ تاکید بر گسترش فعالیتهای انسان دوستانه و همچنین گسترش مهربانی در جامعه

حضور در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان کردستان از برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر سفر یکروزه و همچنین فشرده ریاست نهاد جوانان هلال احمر به استان کردستان بود. در ابتدای آن جلسه دکتر حسن خدابنده لو، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان ضمن تقدیراز حضور رییس نهاد جوانان در استان کردستان، گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در ۳ سال شمسی قبل ارائه کرد.

او همچنین در ادامه به اقدامات و همچنین فعالیتهای نرم افزاری در حوزه جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان اشاره و همچنین خاطرنشان کرد: در باره مسائل فرهنگی، آموزشی و همچنین فرهنگی و اجتماعی مناسبات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های قابل توجهی به اجرا درآمده که موجب گسترش فعالیت های انساندوستانه در سطح استان شده می باشد.

بابک قنبری، دست یار مسائل جوانان استان کردستان نیز انرژی مثبت واشتیاق وافر جوانان را، نقطه عطف حوزه جوانان جمعیت هلال احمر کردستان دانست و همچنین در ادامه گزارشی از سرویس ها و خدمات ارائه شده در ۲۴ ایستگاه ایمنی و همچنین سلامت و همچنین مسافرین نوروزی ارائه کرد.

او همچنین گفت: جوانان استان کردستان در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف نشان داده اند که همواره می توانند یار و همچنین یاور جمعیت هلال احمر باشند کما آنکه کارنامه درخشان آنان در ارائه سرویس ها و خدمات بشردوستانه آینه تمام نمای آن واقعیت می باشد.

در ادامه آن جلسه دکتر حبیبی با تاکید بر گسترش فعالیتهای انساندوستانه و همچنین مهربانی جهت جلب اعتماد شهروندان و مردم شهر، گفت: گسترش فعالیتهای انساندوستانه ، گسترش مهربانی در جامعه رسالت هلال احمر می باشد.

او همچنین افزود: غایت نهایی در جمعیت هلال احمر، گسترش مهربانی و همچنین رفتار صحیح در جامعه می باشد که آن مهم جز با گسترش فعالیت های انساندوستانه جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان دست یافتنی نیست.

رییس نهاد جوانان اعتماد شهروندان و مردم شهر را بزرگترین سرمایه جمعیت هلال احمر دانست وادامه داد: بایستی و حتما با یگانگی و همچنین یکپارچگی واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف جمعیت هلال احمر اعم از امداد، داوطلبان و همچنین جوانان و همچنین هماهنگی  بیش از پیش در برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین انجام مسائل در راه حفظ و همچنین نگهداری آن سرمایه ارزشمند تلاش کرد.

دکتر حبیبی فعالیت در باره مسائل فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی را شامل حساسیت های ویژه دانست و همچنین از روسای شعب و همچنین مدیران جمعیت خواست که در آن باره با دانش و همچنین آگاهی اکثرا و بیشتر و همچنین با بهره گیری از رهنمودها و همچنین نظرات کارشناسان متخصص دستاوردهای بهتر و همچنین بیشتری را کسب کنند.

او همچنین درادامه بر توانمندی مسئولین و همچنین کارشناسان حوزه جوانان تاکید کرد و همچنین افزود: در نظر داریم تا در خرداد ماه سالجاری کنگره پهناور و بزرگ آموزشی- توجیهی جهت توانمند سازی کارشناسان حوزه جوانان هلال احمر سراسر کشور با بهره گیری از کارشناسان مجرب برگزار کنیم.

 

نشست مطبوعاتی رییس نهاد جوانان در کردستان

در آخرین برنامه جذاب و جالب و خوب سفر دکتر حبیبی به استان کردستان، او همچنین در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه آن استان از عضویت بیش از یک میلیون فرد یا شخص در نهاد جوانان خبر داد.

او همچنین به تشریح فعالیت‌های نهاد جوانان هلال احمر پرداخت و همچنین گفت: آن نهاد دریچه وارد شدن اعضا به جمعیت هلال احمر می باشد و همچنین وظیفه آموزش فعالیت‌های امدادی و همچنین بشردوستانه و همچنین فرهنگی را جهت جوانان عضو به دست دارد.

ریاست نهاد جوانان افزود: نمایش دوره‌های آموزشی، جشنواره نقاشی، جشنواره آشتی، برنامه جذاب و جالب و خوب سیاره مهربانی، سامانه قصه‌گو مجانی و رایگان ۶۴۲۷- ۰۲۱ و همچنین توزیع روزنامه یا نشریه «ماه مهربان» شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی می باشد که در کانون غنچه های هلال مهدکودک‌های سراسر کشور اجرا می‌می شود.

دکتر حبیبی همچنین فعالیت کانون‌های دانش آموزی، دانشجویی، جوانان آزاد، طلاب و همچنین روستایی را از دیگر فعالیت‌های آن نهاد برشمرد و همچنین اعلام کرد: بالغ بر ۸ هزار کانون دانش‌آموزی و همچنین ۹۰۰ کانون دانشجویی در مدارس و همچنین دانشگاه‌های سراسر کشور برپا شده می باشد.

دکتر حبیبی به فعالیت‌های نوروزی جمعیت جوانان هلال احمر در نوروز ۹۵ نیز اشاره کرد و همچنین گفت: امسال ۷۰۰ پست ثابت ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی و همچنین ۲۵۰ پست سیار آن نهاد در قالب طرح سحاب به شهروندان و مردم شهر سرویس ها و خدمات رسانی کردند.

او همچنین با اشاره به فعالیت ۲۰ هزار فرد یا شخص از افراد جوون جمعیت هلال احمر در طرح‌های نوروزی، پیاده سازی و راه اندازی کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» را شامل اقداماتی برشمرد که در راستای کاهش تصادفات جاده‌ای توسط آن جمعیت صورت گرفت.

ریاست نهاد جوانان در ادامه به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پیش روی آن نهاد در سال شمسی جاری اشاره و همچنین گفتن کرد: مسئولیت پذیری و همچنین پاسخگو کردن جوانان یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سال شمسی جاری می باشد که با تشکیل شورای نمایندگان و همچنین نمایش انتخابات آن هم در هفته هلال احمر سال شمسی جاری درصدد تحقق آن امر خواهیم بود.

دکتر حبیبی ارتقای ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی را یکی دیگر از اهداف آن نهاد برشمرد و همچنین آن پیشامد جدید را در کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی خیلی زیاد موثر دانست.

 

بازدید ریاست نهاد جوانان و همچنین همراهان از پایگاه امداد جاده ای در گردنه مروارید

ریاست و همچنین مدیر روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به همراه مدیرعامل و همچنین معاونان امدادونجات و همچنین جوانان استان کردستان باحضور در پایگاه امدادجاده ای جمعیت هلال احمر در گردنه مروارید بازدید کردند و همچنین به امدادگران آن پایگاه خداقوت گفتند. همچنین او همچنین در یادداشتی در دفترچه یادبود آن پایگاه از پیاده سازی و راه اندازی، تجهیز و همچنین مجهز بودن آن پایگاه تقدیر کرد.

نوشته های مرتبط:

  • آئین تجلیل از فعالان طرح نوروزی در استان قم برگزار…
  •  با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از فعالان…
  • با حضور رییس نهاد جوانان از فعالان حاضر در طرح…

گزارشی از سفر یک روزه ریاست نهاد جوانان به دیار اصالت و همچنین فرهنگ، کردستان/ دکتر حبیبی: جوانان، سفیران مهربانی و همچنین بانیان توسعه کشور خواهند بود در تاریخ ۲۰ April 2016 | 4:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گزارشی از سفر یک روزه ریاست نهاد جوانان به دیار اصالت و همچنین فرهنگ، کردستان/ دکتر حبیبی: جوانان، سفیران مهربانی و همچنین بانیان توسعه کشور خواهند بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *