گردهمایی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های جوانان هلال احمر خواف برگزار شد

گردهمایی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های جوانان هلال احمر خواف برگزار شد

|گردهمایی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های جوانان هلال احمر خواف برگزار شد از هلال ۱۴۷|

ریاست جمعیت هلال احمر خواف در جمع دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های جوانان: دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی سرمایه های جمعیت هلال احمر خواهند بود.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف؛، هادی رمضانی گفت: اولین گرد همایی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های واحد جوانان جمعیت هلال احمر در سال شمسی ۹۵ برگزار شد.
در آن گردهمایی رمضانی با گفتن آنکه کانون ها نقطه ثقل فعالیت های جمعیت هلال احمر خواهند بود، تاکید کرد: کانون‌ها به عنوان بستری مناسب جهت عملی شدن نیات خیرخواهانه و همچنین بشردوستانه اعضا خواهند بود.

رمضانی گفت: کانون‌ها با معرفی و همچنین شناساندن فعالیت‌های انسان دوستانه و همچنین امدادی هلال احمر  می‌توانند جوانان را به عضویت و همچنین مشارکت جدی در آن فعالیت‌ها تشویق و همچنین ترغیب کنند.

رمضانی با گفتن آنکه جمعیت هلال احمر نیازمند همکاری تمام کانون های جهت انتخابات مجامع هلال احمر در ۲۳ اردیبهشت ماه می باشد گفتن کرد: یکی از راهکارهای مشارکت حداکثری اعضا در انتخابات پیش رو، ارتباط دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی با اعضا می باشد.

در آن گردهمایی، جلسه پرسش و همچنین پاسخ در خصوص فعالیت ها کانون‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی فعالیت‌های دبیران در سال شمسی جاری  بحث و همچنین بررسی کردن شد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد در آن گردهمایی کانون های آزاد خواهران و همچنین برادران، دانشجویی، طلاب خواهران، روستایی سلامی، زوزن، سده، برآباد و همچنین بهدادین حضور داشتند.

گردهمایی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های جوانان هلال احمر خواف برگزار شد در تاریخ ۱۸ April 2016 | 10:44 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گردهمایی دبیران و همچنین افراد شورای اجرایی کانون های جوانان هلال احمر خواف برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *