گردهمایی اعضای کانون های روستایی لنگرود و همچنين قسمت و بخش جعفریه در سالروز تاسیس نهاد جوانان

گردهمایی اعضای کانون های روستایی لنگرود و همچنين قسمت و بخش جعفریه در سالروز تاسیس نهاد جوانان

|گردهمایی اعضای کانون های روستایی لنگرود و همچنين قسمت و بخش جعفریه در سالروز تاسیس نهاد جوانان از هلال ۱۴۷|

گردهمایی اعضای کانون روستایی لنگرود و همچنين شهرستان جعفریه قم به مناسبت سالروز تاسیس نهاد جوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد جوانان در کانون روستایی لنگرود با حضور جمعی از اعضای کانون جوانان برگزار شد.

بر اساس این نقل از، در این مراسم که همراه با سوگواری دهه آخر ماه صفر بود، از تلاش های یک ساله دبیرکانون روستایی لنگرود با اهدای لوح و همچنين هدایایی تقدیر شد.

همچنین در مراسمی مشابه در سالروز تاسیس نهاد جوانان در قسمت و بخش جعفریه اعضای کانون های هلال احمر این قسمت و بخش گردهم آمدند.

هادی ثانی، مسئول نمایندگی جمعیت هلال احمر در جعفریه، با اشاره به برگزاری مراسم ویژه سالروز تاسیس نهاد جوانان در این شهرستان گفت: این مراسم با سوگواری بمناسبت وفات پیامبر ص و همچنين شهادت امام و پيشوا حسن مجتبی ع به همت دفترنمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر با حضور اعضای خواهرکانون جوانان شهرستان قم و همچنين جعفریه برگزار شد.

وی افزود: برگزاری سخنرانی و همچنين اهدای لوح تقدیر تیم برگزیده رفاقت مهر توسط کارشناس جوانان استان قم در این مراسم از دیگر قسمت و بخش های این مراسم در هفتادویکمین سالروز تاسیس نهاد جوانان بود.

گردهمایی اعضای کانون های روستایی لنگرود و همچنين قسمت و بخش جعفریه در سالروز تاسیس نهاد جوانان در تاریخ ۹ November 2018 | 9:29 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گردهمایی اعضای کانون های روستایی لنگرود و همچنين قسمت و بخش جعفریه در سالروز تاسیس نهاد جوانان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *