گرامیداشت هفته هلال احمر در رامهرمز

گرامیداشت هفته هلال احمر در رامهرمز

|گرامیداشت هفته هلال احمر در رامهرمز از هلال ۱۴۷|

ریاست جمعیت هلال احمر رامهرمز از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در آن هفته خبر داد.

به به گفته روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر؛ زاهد رضایی مفرد گفت:  برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی  در ۳ روزه اول هفته هلال احمر از سوی جوانان آن شعبه برگزار شد.
او همچنین اظهار کرد: اولین برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه اختصاص دارد به کانون های دانشجویی دانشگاه های آزاد و همچنین پیام نور که بمناسبت هفته هلال احمر در دانشگاه هاخود فراخوان عضویت زدند آن فراخوان که با هدف آشنایی دانشجویان با اصول هفت گانه هلال احمر بود باز تاب های بسیاری داشت شامل آن باز تاب ها رعایت حقوق (بشر دوستی) می باشد.

او همچنین تصریح کرد: در هر دانشگاه ۵۰ فرد یا شخص عضو شدند و همچنین مقدار و اندازه و میزان علاقه خود را جهت شرکت در کلاس های هلال احمر اعلام کردند.

ریاست جمعیت هلال احمر رامهرمز افزود: به نمایش کارگاه آموزشی با محوریت حفظ ارزش های دینی اشاره و همچنین تصریح کرد: در ادامه آن کارگاه آموزشی افراد جوون با غبار روبی مقبره متبرکه بی بی تاج یاد ایشان را گرامی داشتند.

زاهد رضایی مفرد گفتن کرد: به پیشنهاد مسول جوانان رامهرمز سرکارخانم ممبینی و همچنین با مشارکت اعضا اراده و تصمیم راسخ گرفته شد در هفته هلال احمر، با حفظ از ارزش های دینی خود ، گسترش آن کار خداپسندانه توسط  جوانان  و همچنین مشارکت آحاد شهروندان و مردم شهر باعث شد یک روز معنوی و همچنین پر از شور و همچنین حال را جهت خود رقم بزنند.

گرامیداشت هفته هلال احمر در رامهرمز در تاریخ ۱۱ May 2016 | 1:09 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گرامیداشت هفته هلال احمر در رامهرمز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *