گرامیداشت شهدای صلح و همچنين امنیت در کانون های هلال احمر قم

گرامیداشت شهدای صلح و همچنين امنیت در کانون های هلال احمر قم

|گرامیداشت شهدای صلح و همچنين امنیت در کانون های هلال احمر قم از هلال ۱۴۷|

با شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی و همچنين یارانش اعضای کانون های هلال احمر در قم با برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب هایی یاد و همچنين خاطر شهدای صلح و همچنين امنیت را گرامی داشتند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی با اشاره به برگزاری مراسم پرشکوه بدرقه سردار شهید قاسم سلیمانی  با حضور جوانان گفت: در این مراسم سرويس ها و خدمات بشردوستانه به عموم شهروندان و مردم شهر ارائه شد.
وی افزود: ۵ تیم سحاب و همچنين سیار خواهر و همچنين برادر جوانان هلال احمر این مراسم شرکت کردند و همچنين  ۳۸ تن از جوانان عضو هلال احمر قم به ۹۲۰ مورد از مراجعات مردمی سرويس ها و خدمات بشردوستانه شامل، امداد سرپایی، راهنمایی و همچنين هدایت گمشدگان به پست های امدادی و همچنين برپایی خیمه نماز و همچنين … ارائه کردند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های سوگواری و همچنين فرهنگی و همچنين در گرامیداشت یاد و همچنين خاطره سردار پهناور و بزرگ وطن گفت: غنچه های هلال احمر مهد هدی قم با حضور بر سر مزار شهدای گمنام یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.

مصباحی تصریح کرد: سوگواری اعضای کانون غنچه های مهد کودک و همچنين پیش دبستانی ملائک و همچنين مهد کودک سلاله در شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های غنچه های هلال احمر به شمار می رود.

وی یادآور شد: به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در کانون جوانان خواهران با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ای فرهنگی ضمن گرامیداشت یاد و همچنين خاطره رشادت های وی مسابقه ای برگزار و همچنين از برگزیده ها تقدیر شد.

گرامیداشت شهدای صلح و همچنين امنیت در کانون های هلال احمر قم در تاریخ ۹ January 2020 | 9:22 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گرامیداشت شهدای صلح و همچنين امنیت در کانون های هلال احمر قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *