گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در کانون های جوانان استان آذربایجان‌شرقی

گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در کانون های جوانان استان آذربایجان‌شرقی

|گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در کانون های جوانان استان آذربایجان‌شرقی از هلال ۱۴۷|

اعضای کانون های جوانان شهرستان‌ های عجب شیر، آذرشهر و همچنين شبستر در استان آذربایجان شرقی روز جهانی عصای سفید را با تکریم نابینایان موفق گرامی داشتند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، اعضای کانون های جوانان شهرستان های عجب شیر و همچنين آذرشهر همزمان با روز جهانی عصای سفید به دیدار نابینایان موفق رفتند.

همچنین جوانان هلال احمر عجب شیر ضمن حضور درخانواده روشن دل خانم کمالی؛ دارنده رتبه دوم کشوری در حفظ قرآن مجید و همچنين گرامیداشت این روز؛ ایشان داوطلبانه به عضویت نهاد جوانان درآمدند.

براساس این نقل از؛ جوانان شهرستان آذرشهر نیز در روز عصای سفید از خانواده بسیار موفق ملکی که خانم و همچنين شوهر يا همسر خود هر دو نابینا بوده ولي بايد توجه داشت رتبه برتر در بازیگری تئاتر و همچنين رتبه برتر در دانشگاه و همچنين رتبه برتر در اجرای سرود و همچنين موسیقی بوده اند، رفتند و همچنين ضمن تبریک این روز از تجربیات موفق وی جهت سرمشق قرار دادن در فعالیت های فرهنگی، هنری و همچنين اجتماعی بهره بري و استفاده کردند.

همچنین اعضای جوانان شهرستان شبستر با حضور در مدرسه استثنائی شهرستان و همچنين تکریم دانش آموزان روشن دل، این روز را گرامی داشتند.

گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در کانون های جوانان استان آذربایجان‌شرقی در تاریخ ۱۶ October 2018 | 12:17 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در کانون های جوانان استان آذربایجان‌شرقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *