کلاس آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی در ملارد

کلاس آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی در ملارد

|کلاس آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی در ملارد از هلال ۱۴۷|

کلاس آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی با حضور اعضای جوانان هلال احمر شهرستان ملارد در منزل و خانه فرهنگ و همچنين ارشاد این شهرستان برگزار شد.

 

 

به نقل از رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمراستان تهران، کارگاه تجربه و مهارت بالا های زندگی با همت جمعیت هلال‌احمر ملارد در اداره فرهنگ و همچنين ارشاد برای ۲۲ فرد يا شخص از اعضای جوانان این جمعیت برگزار شد که در این کارگاه تجربه و مهارت بالا های ده گانه از قبیل مدیریت استرس و همچنين مدیریت روابط،سبک زندگی،آسیب های اجتماعی و همچنين… آموزش داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد گفت: کلاس‌های سبک زندگی این فرصت را برای اشخاص ایجاد می‌کند که پلیدی‌ها وزشتی‌ها را از خود دور و همچنين باعث تعالی روح و همچنين روان آدمی مي شود.

سلیمی افزود:اعضای جوانان با تجربه و مهارت بالا های زندگی شامل خود آگاهی، همدلی، تصمیم گیری ، تجربه و مهارت بالا های ارتباطی بین فردی و همچنين اجتماعی ، مدیریت استرس و همچنين هیجانات، فکر کردن و انديشيدن خلاق و همچنين انتقادی، حل مساله آشنا می گردند.

خانم کاکاوندی مدرس این کارگاه آموزشی نیز اظهار کرد: دوستی با اشخاص، تقویت اعتقادات، توجه به نیازهای روحی و همچنين عاطفی، تلاش در جهت تأمین نیازهای مادی و همچنين معنوی، ایجاد سازگاری در محیط منزل و خانه ، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مناسب برای تنظیم زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان‌ شامل مهم ترین موضوعات آموزشی کارگاه های آموزشی بود که به اشخاص علاقمند آموزش داده شد.

کلاس آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی در ملارد در تاریخ ۱۷ September 2019 | 10:28 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کلاس آموزش تجربه و مهارت بالا های زندگی در ملارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *