کسب مقام های برتر ورزشی و همچنين فرهنگی در چهارمین دوره از اردوهای نشاط و همچنين امید توسط دبیران و همچنين اعضای منتخب کانون های جوانان استان ایلام

کسب مقام های برتر ورزشی و همچنين فرهنگی در چهارمین دوره از اردوهای نشاط و همچنين امید توسط دبیران و همچنين اعضای منتخب کانون های جوانان استان ایلام

|کسب مقام های برتر ورزشی و همچنين فرهنگی در چهارمین دوره از اردوهای نشاط و همچنين امید توسط دبیران و همچنين اعضای منتخب کانون های جوانان استان ایلام از هلال ۱۴۷|

اعضای منتخب کانون‎های جوانان استان ایلام موفق به کسب مقام برتر در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‎های ورزشی و همچنين فرهنگی اردوی کشوری نشاط و همچنين امید شدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ با تلاش و همچنين همت نمایندگان جوون و همچنين برومند استان ایلام در اردوی کشوری نشاط و همچنين امید، ایلام در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‎های فرهنگی و همچنين ورزشی در اردوی نشاط و همچنين امید تابستان ۹۷ ویژه اعضای برادران کانون‎های جوانان ، در میان استان‎های برتر قرار گرفت.

در همین راستا این عزیزان موفق به کسب عنوان رتبه های برتر در رشته های ورزشی زیر شدند؛
کسب مقام اول در رشته عبور از طناب
کسب مقام اول در رشته حمل کیسه شن
کسب مقام دوم در رشته دارت
کسب مقام دوم در رشته سه گانه امدادی

و همچنين اهدائی تندیس کبوتر صلح به رابط خبری استان ایلام و همچنين نماینده رابطین خبری در اردوگاه مهر بندر انزلی جهت انعکاس و همچنين تهیه گزارشات در طول دور چهارم اردوهای نشاط و همچنين امید نهاد جوانان هلال احمر به میزبانی استان قزوین.

گفتنی است، در این دوره با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، رئیس نهاد جوانان، نماینده حراست و همچنين هیئت همراه از سرپرست استان ایلام تجدید شد.

 علی اکبری، دست يار جوانان استان ضمن قدردانی از زحمات سرپرست و همچنين اعضای شرکت کننده در اردوی نشاط و همچنين امید برادران کانون‎های جوانان کار گروهی اعضای اعزامی به اردوگاه مهر بندرانزلی با مدیریت سرپرست سختکوش و همچنين پرتلاش تيم موجب این موفقیت شد و همچنين برای همه اعضای جوون آرزوی سلامتی وسربلندی داشت.

کسب مقام های برتر ورزشی و همچنين فرهنگی در چهارمین دوره از اردوهای نشاط و همچنين امید توسط دبیران و همچنين اعضای منتخب کانون های جوانان استان ایلام در تاریخ ۱۸ August 2018 | 10:25 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کسب مقام های برتر ورزشی و همچنين فرهنگی در چهارمین دوره از اردوهای نشاط و همچنين امید توسط دبیران و همچنين اعضای منتخب کانون های جوانان استان ایلام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *