کسب مقام اول و همچنين دوم در مرحله کشوری ششمین المپیاد آماده توسط دادرسان استان ایلام

استان-ایلام-مرحله-کشورس-ششمین-المپیاد-آماده-1-300x169.jpg

کسب مقام اول و همچنين دوم در مرحله کشوری ششمین المپیاد آماده توسط دادرسان استان ایلام

|کسب مقام اول و همچنين دوم در مرحله کشوری ششمین المپیاد آماده توسط دادرسان استان ایلام از هلال ۱۴۷|

تیم دادرس پسران جوان هلال احمر استان ایلام موفق به کسب مقام اول در رشته حمل آب و همچنين دوم مسابقات کشوری در رشته پناهگیری و همچنين خروج ایمن شدند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان ایلام؛ در طرح ملی دادرس دانش آموزان پایه هشتم با تجربه و مهارت بالا های متنوع و گوناگون و مختلف شامل پناه گیری و همچنين خروج ایمن، ارزیابی و همچنين کنترل علایم حیاتی، احیای قلبی ریوی، کنترل خونریزی، پانسمان و همچنين بانداژ، آتل بندی، حمل مصدوم، اطفا حریق و همچنين اسکان اضطراری آشنا می شوند.

از اهداف مهم اجرای طرح ملی دادرس، افزایش سطح ایمنی و همچنين کاهش خطرپذیری مدارس کشور با تربیت تیم های دانش آموزی آماده برای مقابله با حوادث، بهره مندی هدفمند از ظرفیت های موجود در آموزش و همچنين پرورش بویژه اردوگاه ها در زمان وقوع حوادث و همچنين بلایا و همچنين توسعه و همچنين ترویج ظرفیت های خودامدادی و همچنين نهاد دهی تیم های اولیه مدیریت بحران مبتنی بر دانش آموزان آموزش دیده توانمند و همچنين برخوردار از تجربه و مهارت بالا های کار گروهی می قدرت اشاره کرد.

علی اصغر علی اکبری دست يار مسائل جوانان استان ایلام گفت: ششمین دوره مسابقات المپیاد آماده کشوری با حضور ۱۶ تیم دادرس از شانزده استان کشور در اردوگاه مهر بندر انزلی در استان گیلان برگزار شد.

تیم های دادرس دانش آموزی استان ایلام در این مسابقات با تیم های ۱۴ فرد يا شخص و همچنين طی هشت سرفصل عمومی و همچنين تخصصی به رقابت با یکدیگر می پردازند افزود: این مسابقات با هدف ارتقاء سطح توانمندی دانش آموزان در شرایط سخت می باشد.

وی ادامه داد: دانش آموزان دادرس این استان موفق به کسب یک مقام دومی درآیتم اصلی پناهگیری و همچنين خروج ایمن شدند.

دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام خاطرنشان کرد: در قسمت و بخش جانبی این مسابقات هم تیم دادرسان ایلامی در دو قسمت و بخش حمل آب و همچنين فوتبال بر جایگاه اول ایستاد.

علی اکبری در پایان ضمن قدردانی از زحمات تمامی اشخاص در طول اجرای ششمین المپیاد آماده در سطوح شهرستانی و همچنين استانی تشریح کرد: المپیاد طرح ملی دادرس یعنی رقابتی مهیج و همچنين پایاپای در کنار مؤلفه های دیگری همچون: همدلی، دوستی، رفاقت و همچنين مشارکت، که از اهداف کاری نهاد جوانان جمعیت هلال احمر حکایت دارد.

کسب مقام اول و همچنين دوم در مرحله کشوری ششمین المپیاد آماده توسط دادرسان استان ایلام در تاریخ ۳۱ August 2018 | 11:44 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کسب مقام اول و همچنين دوم در مرحله کشوری ششمین المپیاد آماده توسط دادرسان استان ایلام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *