کسب مقام اول تیم جوانان استان مرکزى در رویداد منطقه ای بومینو

کسب مقام اول تیم جوانان استان مرکزى در رویداد منطقه ای بومینو

|کسب مقام اول تیم جوانان استان مرکزى در رویداد منطقه ای بومینو از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعيت هلال احمر استان مركزى از كسب مقام اول تيم اعزامى جوانان آن جمعيت در رويداد كشورى بومينو خبر داد. 

به نقل از روابط عمومى جمعیت هلال احمر استان مرکزى؛ آرش اشترى در ارتباط و رابطه به این خبر بیان داشت: در تاریخ هفتم لغایت یازدهم اردبیهشت ماه سال شمسي جارى، تیم جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى متشکل از ۴ عضو خواهر از شعب اراک، خمین و همچنين غرق آباد و همچنين ٢ عضو برادر از شعب اراک و همچنين خمین به استان اصفهان جهت شرکت در رویداد منطقه اى بومینو، اعزام شدند.
اشترى عنوان کرد: این رویداد با حضور ١٠ تیم از ۶ استان کشور به صورت منطقه اى همچون کهکیلویه و همچنين بویر احمد، اصفهان، مرکزى، چهارمحال بختیارى، فارس و همچنين … طى ۴ روز برگزار و همچنين جوانان به ایده پردازى و همچنين نقد و همچنين بررسى ایده هاى متنوع و گوناگون و مختلف جهت ارائه یک ایده ویژه با دیگر جوانان به رقابت پرداختند.
وى افزود: سپس تیم اعزامى جمعیت هلال احمر استان مرکزى با ارائه طرح “دارویاد” موفق به کسب مقام اول در بین ١٠ تیم حاضر در دوره شده و همچنين از سوى دکتر نیکو از داوران محترم این رویداد و همچنين آقاى خانبازى دست يار مسائل جوانان استان اصفهان تقدیر شدند.
آرش اشترى تصریح کرد: طرح “دارویاد” جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى، طرحى جهت یادآورى دارو ویژه سالمندان و همچنين بیماران آلزایمرى تعبیه و همچنين مورد بهره بردارى قرار خواهد گرفت.
دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزى ضمن تبریک به این تیم پرتلاش اظهار داشت: امید است طرح ارائه شده براى جامعه مفید واقع شده و همچنين بتوانند گامى موثر در راستاى سلامت جامعه بردارند.

کسب مقام اول تیم جوانان استان مرکزى در رویداد منطقه ای بومینو در تاریخ ۲ May 2019 | 7:18 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کسب مقام اول تیم جوانان استان مرکزى در رویداد منطقه ای بومینو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *