کسب عنوان قهرمانی توسط دادرسان البرز

کسب عنوان قهرمانی توسط دادرسان البرز

|کسب عنوان قهرمانی توسط دادرسان البرز از هلال ۱۴۷|

دادرسان دختر و همچنين پسر شهرستان فردیس استان البرز توانستند در ششمین مرحله کشوری المپیاد آماده عنوان قهرمانی را کسب کنند.

نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ مریم شهسواری گفت: المپیاد تجربه و مهارت بالا‌های امدادی دادرسان هلال احمر از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزشی و همچنين تربیتی نهاد جوانان برای رشد و همچنين شکوفایی استعدادهای علمی امدادی و همچنين تقویت روحیه کار گروهی دانش‌آموزان عضو نهاد جوانان است.

وی با اشاره به اینکه مهمترین هدف ششمین المپیاد آماده ارتقای سطح آموزش و همچنين یادگیری است افزود: افزایش سطح ایمنی و همچنين کاهش خطرپذیری مدارس کشور، توسعه و همچنين ترویج ظرفیت‌های خود امدادی دانش‌آموزان، رشد و همچنين پرورش روحیه مسئولیت پذیری، همدلی و همچنين مشارکت جویی دادرسان از دیگر اهداف المپیاد آماده است.

مسئول پیگیری مسائل معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز بیان کرد: دانش‌آموزان آماده در روزهای سخت مدرسه‌های نمونه دولتی دخترانه احمدی روشن و همچنين نمونه دولتی پسرانه کاشانی پور با کسب مقام نخست در المپیاد آماده مرحله شهرستانی و همچنين استانی به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

وی با اشاره به کسب رتبه‌های دانش‌آموزان استان البرز در ششمین المپیاد آماده اظهار کرد: در دوره دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده تیم دادرس مدرسه نمونه دولتی احمدی روشن به عنوان نماینده استان البرز در قسمت و بخش‌های آزمون کتبی، ارزیابی و همچنين احیای قلبی و همچنين ریوی، حمل مصدوم و همچنين اسکان اضطراری رتبه نخست، در پانسمان و همچنين بانداژ رتبه دوم و همچنين در پناهگیری و همچنين خروج ایمن رتبه سوم را کسب کردند.

شهسواری ادامه داد: در دوره پسران جوان تیم دادرس مدرسه نمونه دولتی کاشانی پور حائز مقام نخست در قسمت و بخش‌های آزمون کتبی و همچنين پانسمان و همچنين بانداژ، مقام دوم در قسمت و بخش اسکان اضطراری، شکستگی و همچنين آتل بندی و همچنين ارزیابی و همچنين احیای قلبی شدند و همچنين در قسمت و بخش حمل مصدوم و همچنين اطفای حریق توانستند مقام سوم را کسب کنند.

وی در پایان تصریح کرد: در این دوره از مسابقات، استان البرز در دو دوره‌ی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين پسران جوان در رقابتی سخت توانستند به صورت تیمی مقام نخست کشور را بدست آورند.

 

کسب عنوان قهرمانی توسط دادرسان البرز در تاریخ ۱ September 2018 | 12:15 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کسب عنوان قهرمانی توسط دادرسان البرز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *