کاهش آلاینده‌ها و همچنين پسماند،آسمان آبی، زمین سبز

کاهش آلاینده‌ها و همچنين پسماند،آسمان آبی، زمین سبز

|کاهش آلاینده‌ها و همچنين پسماند،آسمان آبی، زمین سبز از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته محیط زیست با شعار کاهش آلاینده هاو پسماند،آسمان آبی،زمین سبز،سرپرست،مسئول و همچنين اعضای جوانان هلال احمر شهرستان پاکدشت با رئیس و همچنين کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دیدار و همچنين گفتگو کردند.

به نقل از رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران ، سرپرست جمعیت هلال احمر پاکدشت گفت: جمعیت هلال احمر با جذب جوانان در جهت حمایت از زندگی و همچنين سلامت انسان ها در مناسبت های متنوع و گوناگون و مختلف برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی را برگزار و همچنين در راستای حفظ محیط زیست و همچنين سالم نگه داشتن آنچه که باید به آیندگان تحویل دهیم با مشارکت جوانان در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف انجام می مي شود.

وی اضافه کرد: هلال احمر همچنين و علاوه بر توجه به معضلات،معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين همچنین امدادرسانی به حوادث به مسائل زیست محیطی نیز توجه می کند.

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت به لحاظ اهمیت و همچنين توجه ویژه به حوزه زیست محیطی شهرستان گفت: حمایت و همچنين حفاظت از محیط زیست یک وظیفه همگانیست و همچنين مانیز بر اساس این وظیفه تمام تلاش خود را در راستای حفاظت و همچنين حراست از این موهبت الهی بکار می بندیم.

مهندس سعید پور در این دیدار با اشاره به اهمیت بحث محیط زیست در کلیه سطوح، از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين اقدامات موثر در کلیه قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف محیط زیست در شهرستان نیز توضیحاتی مطرح کرد.

در پایان هدایایی به رسم یاد بود و همچنين تقدیر از زحمات محیط بانان و همچنين کارکنان اهدا شد. شایان ذکر است اعضای جوانان در اقدامی خودجوش زباله های اطراف ساختمان اداری هلال احمر را جمع آوری کردند.

کاهش آلاینده‌ها و همچنين پسماند،آسمان آبی، زمین سبز در تاریخ ۱۰ June 2019 | 1:09 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کاهش آلاینده‌ها و همچنين پسماند،آسمان آبی، زمین سبز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *