کانون های دانشجویی هلال احمر، کانون هایی برای ایجاد فضای صلح و همچنين گفتگو در دانشگاه

کانون های دانشجویی هلال احمر، کانون هایی برای ایجاد فضای صلح و همچنين گفتگو در دانشگاه

|کانون های دانشجویی هلال احمر، کانون هایی برای ایجاد فضای صلح و همچنين گفتگو در دانشگاه از هلال ۱۴۷|

مدیرعامل و همچنين سرپرست معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان با معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد دیدار و همچنين گفتگو داشتند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در این دیدار اظهار داشت: به تا حال فعالیتهای خوبی در برگزاری همایش ها و همچنين اردوها و همچنين ….. بین هلال احمر و همچنين دانشگاه علوم پزشکی برقرار شده است که اینگونه فعالیتها باعث نشاط و همچنين شادابی بین جوانان خواهد شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان این که امیدواریم با همکاری دانشگاه ها بتوانیم در اکثر دانشگاه های استان کانون دانشجویی فعال داشته باشیم گفت: یکی از وظایف هلال احمر آموزش همگانی است که می توانیم از طریق کانون های دانشجویی این آموزش ها را به متقضیان ارائه دهیم.

دکتر حرازی زاده بیان کرد: همچنین یکی دیگر از وظایف هلال احمر ارائه سرويس ها و خدمات در پایگاه های جاده ای بین شهری است که قطعا دانشجویان رشته پزشکی با حضور خود در پایگاه ها می توانند تجربه و مهارت بالا و همچنين تجربه خود را افزایش دهند.

در ادامه این جلسه دکتر دهقانی معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد بیان داشت : ۲۲ کانون فرهنگی در زمینه های متنوع و گوناگون و مختلف در دانشگاه ها که بعضا بصورت تخصصی در زمینه های متنوع و گوناگون و مختلف فعالیت می کنند که یکی از آنها کانون هلال احمر می باشد.

معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی اظهار داشت: مهمترین کانونی که می تواند در زمینه های بشردوستی فعالیت کند کانون های جمعیت هلال احمر می باشد و همچنين دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل خود را در فعالیت ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های اردویی، اردوهای جهادی و همچنين … اعلام می کند.

وی افزود: در صورتي که هلال احمر بتواند یک تقویم سالانه از فعالیت ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خود را ارائه دهد قطعا می توانیم در دانشگاه ها بر اساس آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را انجام داد و همچنين معاونت دانشجویی در این زمینه تماما همکاری خواهد نمود تا از کارهای موازی کاری جلوگیری مي شود.

وی با بیان اینکه کانون ها باید فعالیت های برون سازمانی نیز داشته باشند گفت : فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن آمایشی ، کار جمعی و همچنين همکاری به ارتقاء و همچنين تقویت نقاط مشترک می انجامد ، و همچنين در برخی حوزه ها که می توانند منافع مشترکی داشته باشند و همچنين همچنین ماموریتهای مشترک باید با همکاری و همچنين همفکری هم، برنامه جذاب و جالب و خوب های مناسب و همچنين موثری تدوین نمود.

همچنین در این دیدار سید جواد میرحسینی سرپرست معاونت مسائل جوانان هلال احمر استان یزد گزارشی از فعالیتهای کانونهای دانشجویی هلال احمر استان ارائه نمود.

سرپرست معاونت مسائل جوانان هلال احمر استان یزد خاطرنشان کرد: در این چندسال بر اساس استراتژی های فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر بیشترین فعالیت های معاونت مسائل جوانان به خود اعضاء و همچنين بخصوص کانون های دانشجویی سپرده شد و همچنين این باعث ایجاد انگیزه در میان سایرین جهت حضور در فعالیت های بشردوستانه و همچنين عام المنفعه جمعیت هلال احمر شده است.

کانون های دانشجویی هلال احمر، کانون هایی برای ایجاد فضای صلح و همچنين گفتگو در دانشگاه در تاریخ ۲۱ August 2018 | 11:29 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کانون های دانشجویی هلال احمر، کانون هایی برای ایجاد فضای صلح و همچنين گفتگو در دانشگاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *