کارگاه “طرحی برای زندگی” در کانون دانشجویی هلال احمر برگزار قم شد

کارگاه “طرحی برای زندگی” در کانون دانشجویی هلال احمر برگزار قم شد

|کارگاه “طرحی برای زندگی” در کانون دانشجویی هلال احمر برگزار قم شد از هلال ۱۴۷|

به مناسبت دهه ولایت (عید قربان تا عید غدیرخم) کارگاه «طرحی برای زندگی» به همت اعضای کانون دانشجویی هلال احمر در مرکز مسائل جوانان استان قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با دهه نورانی ولایت، کانون دانشجویی هلال احمر اقدام به برگزاری ۴ کارگاه متنوع و همچنين کاربردی پیرامون مسائل روانشناختی و همچنين همچنین بهبود زندگی فردی و همچنين اجتماعی، ویژه جوانان کرد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در این خصوص گفت: این کارگاه های آموزشی با راستای پیشرفت جوانان در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف زندگی و همچنين برطرف سازی معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين مسائل پیش روی آنها برگزار می مي شود.

محمد مصباحی تصریح کرد: اولین کارگاه با عنوان «طرحی برای زندگی» و همچنين با همکاری مشترک کانون دانشجویی هلال احمر و همچنين موسسه «زندگی به قدرت دو» با هدف تعیین چشم انداز و همچنين هدف گذاری در زندگی جوانان برگزار گشت که با استقبال اعضای معاونت مسائل جوانان هلال احمر همراه شد.

وی افزود: در این کارگاه کارشناس و همچنين مربی موسسه «زندگی به قدرت دو» به آموزش اعضا در این خصوص پرداخت و همچنين مباحث آموزشی مطرح شده در این کارگاه، شامل؛ تعریف چشم انداز، اصول طراحی چشم انداز، کشف ارزش ها و همچنين جایگاه آن هم در طراحی چشم انداز، جایگاه چشم انداز در زندگی شخصی، جایگاه چشم انداز در شرکت و همچنين نهاد، بود.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: ارتباط و رابطه بین ملت ها و همچنين تصویر آنها از آینده، شناسایی رسالت و همچنين تدوین ماموریت شخصی و همچنين سازمانی، هدف غایی و همچنين هدف مشهورانه و همچنين… از دیگر مباحث این کارگاه به شمار می رود.

یادآور می مي شود؛ در پایان، سوالات و همچنين دغدغه های اعضای مشارکت کننده در این کارگاه آموزشی پیرامون موضوع کارگاه مطرح شد و همچنين کارشناس و همچنين مدرس پاسخ های مبتنی بر این آموزه ها را ارائه کرد.

کارگاه “طرحی برای زندگی” در کانون دانشجویی هلال احمر برگزار قم شد در تاریخ ۱۵ August 2019 | 12:29 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کارگاه “طرحی برای زندگی” در کانون دانشجویی هلال احمر برگزار قم شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *