کارگاه آموزشی “نقش مهارتهای زندگی و همچنين آموزه های دینی در ارتقای سلامت روان” در زنجان 

بهداشت-روان-_زنجان۱-300x225.jpg

کارگاه آموزشی “نقش مهارتهای زندگی و همچنين آموزه های دینی در ارتقای سلامت روان” در زنجان 

|کارگاه آموزشی “نقش مهارتهای زندگی و همچنين آموزه های دینی در ارتقای سلامت روان” در زنجان  از هلال ۱۴۷|

دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: به مناسبت هفته بهداشت روان کارگاه آموزشی “نقش مهارتهای زندگی و همچنين آموزه های دینی در ارتقای سلامت روان” در شعب جمعیت هلال احمر زنجان و همچنين خدابنده برگزار شد.

به نقل از معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان: فاطمه جمشیدی با اشاره به شعار هفته سلامت روان سال شمسي ۹۸ با موضوع «سلامت روان و همچنين نشاط اجتماعی» افزود: نشاط اجتماعی هدفی است که تنها با شعار تحقق نمی یابد و همچنين باید به صورت عملی به آن هم پرداخته مي شود.

وی تصریح کرد : سلامت روان یک موضوع اجتماعی است و همچنين باید به آن هم توجه مي شود، موضع های مرتبط با سلامت روان ریشه و همچنين پایه اجتماعی دارد و همچنين جمعیت هلال احمر به عنوان نهاد مردمی برای رفع این مسایل در جامعه، مشارکت میکند.
وی ﻫﺪف اصلی آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی زﻧﺪگی را بهبود عملکرد های فرد در زندگی و همچنين اﻓﺰاﻳﺶ ﺗﻮاﻧﺎیی روانی – اﺟﺘﻤﺎعی و همچنين در ﻧﻬﺎﻳﺖ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از ﺷﻜﻞ ﮔﻴﺮی رﻓﺘﺎرﻫﺎی آﺳﻴﺐ رﺳﺎن و همچنين ارﺗﻘﺎی ﺳﻄﺢ ﺑﻬﺪاﺷﺖ روانی عنوان کرد .

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان اظهار داشت :در واقع در کلاس مهارتهای زندگی ، جوانان تجربه و مهارت بالا های پایه و همچنين ضروری را برای داشتن یک زندگی بهتر و همچنين سلامت روان بالاتر فرا می گیرند.
فاطمه جمشیدی تصریح کرد : تجربه و مهارت بالا های زندگی ، مجموعه ای از توانایی هایی است که می قدرت آنها را به وسیله تمرین و همچنين ممارست کسب کرد و همچنين این موضوع سبب بهبود سلامت روان و همچنين بهبود سطح مقابله با چالش های زندگی است.
وی خاطر نشان کرد : آموزه های دینی و همچنين تجربه و مهارت بالا های زندگی بر سلامت روان جوانان موثر بوده و همچنين سبب کاهش معظلات و مسائل و مشکلات تربیتی و همچنين بهبود نابسامانی رفتاری جوانان می مي شود و همچنين شرایط اجتماعی از قبیل ارتباطات جوانان در محیط های آموزشی، یادگیری گروهی و همچنين تجربه و مهارت بالا های فراشناختی بر آنان تاثیر دارد.

وی با بیان اینکه پرورش هویت دینی و همچنين فرهنگی می تواند سرمایه های اصیل جامعه را از انواع انحرافات و همچنين کجروی مصون بدارد افزود: با برگزاری این نوع کارگاه های آموزشی میتوان جوانان را از بلاتکلیفی، ابهام و همچنين سر درگمی نجات داده و همچنين سبب مي شود در زندگی خود به فلسفه روشنی بیندیشند و همچنين به جهت گیری مشخصی در ارتباط با نیازهای گوناگون خود دست یابند.
گفتنی است در پایان این کارگاه به سوالات جوانان حاضر در کارگاه در خصوص مباحث ارائه شده پاسخ داده شد.

کارگاه آموزشی “نقش مهارتهای زندگی و همچنين آموزه های دینی در ارتقای سلامت روان” در زنجان  در تاریخ ۱۸ October 2019 | 6:20 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کارگاه آموزشی “نقش مهارتهای زندگی و همچنين آموزه های دینی در ارتقای سلامت روان” در زنجان ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *