چهارمین دوره اردوهای دوستی منطقه جنوب و همچنين جنوب شرق کشور در کرمان پایان یافت

چهارمین دوره اردوهای دوستی منطقه جنوب و همچنين جنوب شرق کشور در کرمان پایان یافت

|چهارمین دوره اردوهای دوستی منطقه جنوب و همچنين جنوب شرق کشور در کرمان پایان یافت از هلال ۱۴۷|

شب قبل مراسم اختتامیه چهارمین دوره اردوهای دوستی منطقه جنوب و همچنين جنوب شرق کشور با حضور دست يار پیش دبستانی و همچنين دانش آموزی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، سرپرست معاونت هماهنگی مسائل اقتصادی و همچنين توسعه منابع انسانی استانداری کرمان و همچنين مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان و همچنين سایر مسئولین در ماهان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ دست يار پیش دبستانی و همچنين دانش آموزی نهاد جوانان در این مراسم با تاکید بر الگوگیری دانش آموزان از اشخاص شاخص و همچنين موفق افزود: در برگزاری طرح ملی دادرس و همچنين اردوهای دوستی به دنبال کسب تجربه و مهارت بالا های امدادی و همچنين توانمندی اجتماعی در فعالیت های زندگی جوانان و نوجوانان هستیم.

سعید بابایی با اشاره به اهمیت تقویت تجربه و مهارت بالا و همچنين توانمندی های اجتماعی و همچنين امدادی در سنین نوجوانی و همچنين جوانی خاطرنشان کرد: در زمان وقوع حوادث دانش آموزان در لحظات اولیه می توانند تنها کسانی باشند که به خود و همچنين اعضای خانواده کمک کنند.

وی در ادامه با اشاره به حضور و همچنين مشارکت پر رنگ دانش آموزان در زلزله کرمانشاه و همچنين سیل خوزستان تصریح کرد: در حادثه زلزله سرپل ذهاب ۲ فرد يا شخص از دانش آموزان با تثبیت ۵۰۰ چادر برپا شده به حادثه دیدگان کمک کردند تا سرپناه ‏شان در باران آسیب نبیند و همچنين همچنین جمعی از دانش آموزان در سیل خوزستان نیز پایگاه اسکان اضطراری برای سیل زدگان برپا کردند.

دست يار پیش دبستانی و همچنين دانش آموزی نهاد جوانان در پایان یادآور شد: در طی سال شمسي های اخیر دادرسان نیز با انجام عملیات تخصصی امدادی و همچنين پزشکی احیای قلبی ریوی تا کنون چند فرد يا شخص از بزرگسالان را ازمرگ حتمی نجات دادند.

رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  در این مراسم بیان کرد: امروز جمعیت هلال احمر اقداماتش فراتر از حوزه امدادونجات و همچنين در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف جوانان، داوطلبان، بهداشت و همچنين درمان و همچنين آموزش گسترش یافته است.

فلاح افزود: نهاد جوانان جمعیت هلال احمر بعنوان قدیمی‌ترین تشکل در حوزه جوانان کشور و همچنين با عمر بیش از هفتاد ساله به تعبیری گذرگاه ورودی داوطلبان و همچنين جوانان به جمعیت هلال احمر محسوب می‌مي شود.

وی با اشاره به تقویت روحیه ی نوعدوستی، ایثار و همچنين فداکاری در بین اعضای جوانان خاطرنشان کرد:  آموزش و همچنين گسترش اهداف و همچنين اصول جمعیت هلال احمر در جهت نهادینه‌سازی و همچنين ترویج آموزه‌های سرويس ها و خدمات داوطلبانه و همچنين بشر‌دوستانه در راستای ترویج فرهنگ صلح و همچنين دوستی و همچنين مهرورزی در جامعه و همچنين فعالیت‌های عام‌المنفعه از اهم اهداف و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های نهاد جوانان است.

 وی افزود: گسترش رفتارهای بشردوستانه در جامعه یکی از وظایف جمعیت هلال احمر است که توسط نهاد جوانان در راستای ترویج و همچنين تحکیم این اصل در جامعه صورت می گیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در پایان بر فرهنگ سازی سرويس ها و خدمات داوطلبانه و همچنين عام المنفعه به عنوان زمینه ای مناسب جهت شناخت عینی در بین آحاد جامعه توسط اعضای کانون های دانش آموزی تاکید کرد.

چهارمین دوره اردوهای دوستی منطقه جنوب و همچنين جنوب شرق کشور در کرمان پایان یافت در تاریخ ۷ August 2019 | 2:05 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چهارمین دوره اردوهای دوستی منطقه جنوب و همچنين جنوب شرق کشور در کرمان پایان یافت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *