چرخ های ویلچر علی محبتی به عشق امام و پيشوا رضا(ع) میچرخد

چرخ های ویلچر علی محبتی به عشق امام و پيشوا رضا(ع) میچرخد

|چرخ های ویلچر علی محبتی به عشق امام و پيشوا رضا(ع) میچرخد از هلال ۱۴۷|

دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران گفت: علی محبتی عضو جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران همزمان با سالروز شهادت امام و پيشوا رضا(ع) مسیر چناران تا مشهد را با ویلچر خود به سمت حرم امام و پيشوا رئوف طی کرد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ لیلی احمدی با اعلام این خبر افزود: علی محبتی عضو کانون جوانان هلال احمر شهرستان جویبار به مناسبت سالروز شهادت امام و پيشوا رضا (ع) همچنان سنوات قبل با ویلچر خود مسیر چناران تا حرم امام و پيشوا رضا را طی کرد.

دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در همین زمینه ادامه داد: محبتی امسال با حمایت جمعیت هلال احمر، سپاه پاسداران، ستاد امر به معروف و همچنين نهی از منکر، اداره ورزش و همچنين جوانان و همچنين اداره بهزیستی شهرستان جویبار راهی این سفر معنوی شد.

احمدی با اشاره به مستمر بودن این سفر معنوی طی چند سال شمسي اخیر توسط این عضو جوون تصریح کرد: این سفر معنوی که به صورت مستمر و همچنين طی چند سال شمسي متوالی توسط این عضو جوون گرفته شده؛ نماد یک عشق معنوی ست که توانسته با وجود تمام سختی ها، این مسیر را به عشق امام و پيشوا رضا (ع) و همچنين در تحقق شعار تامین احترام انسان ها طی کند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در ادامه افزود: این حرکت محبتی که توام با عشق به امامت نیز هست حامل پیام به همقطاران خود بوده که معلولیت محدودیت نیست.

گفتنی ست محبتی بعد از طی این مسیر با حضور در جمع میلیونی زائران به پابوس امام و پيشوا رضا(ع) مشرف شد.

چرخ های ویلچر علی محبتی به عشق امام و پيشوا رضا(ع) میچرخد در تاریخ ۳۱ October 2019 | 2:13 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چرخ های ویلچر علی محبتی به عشق امام و پيشوا رضا(ع) میچرخد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *