پیام صلح و همچنين دوستی جوانان ایران در اختتامیه اردوی بین‌المللی صلیب‌سرخ و همچنين هلال‌احمر: جهان زیبایی می‌قدرت ساخت در صورتي که همه برای کرامت انسانی احترام قائل شویم

پیام صلح و همچنين دوستی جوانان ایران در اختتامیه اردوی بین‌المللی صلیب‌سرخ و همچنين هلال‌احمر: جهان زیبایی می‌قدرت ساخت در صورتي که همه برای کرامت انسانی احترام قائل شویم

|پیام صلح و همچنين دوستی جوانان ایران در اختتامیه اردوی بین‌المللی صلیب‌سرخ و همچنين هلال‌احمر: جهان زیبایی می‌قدرت ساخت در صورتي که همه برای کرامت انسانی احترام قائل شویم از هلال ۱۴۷|

نمایندگان نهاد جوانان جمعیت هلال احمر در اردوی بین المللی جوانان صلیب سرخ و همچنين هلال احمر در شهرستان استانبول ترکیه شرکت کردند و همچنين در پایان این اردو، پیام صلح و همچنين بشردوستی نمایندگان ایران خواندن و قرائت شد.

اردوی بین¬المللی جوانان صلیب سرخ و همچنين هلال احمر با حضور دو فرد يا شخص از جوانان ایرانی از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۷ مرداد ماه در استانبول ترکیه برگزار شد و همچنين در این اردو هادی احمدی از بوکان و همچنين حسین جعفر بیگ‌لو از تهران دو نماینده جوون ایرانی، مورد تقدیر دبیرکل صلیب سرخ و همچنين هلال احمر ترکیه قرار گرفتند.

هادی احمدی دبیر کانون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از آذربایجان‌غربی و همچنين حسین جعفر بیگ‌لو دبیر دانشگاه پیام نور نماینده جمعیت هلال احمر در این اردوی بین¬المللی بودند.
مراسم افتتاحیه این اردو با حضور رئیس نهاد جوانان هلال احمر ترکیه برگزار و همچنين ایشان ضمن خیرمقدم به شرکت¬کنندگان در مورد شیوه کار آن هم نهاد صحبت نمودند. سپس مسئول برگزاری کمپ نیز شیوه کاری کمپ و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب¬ها را تشریح کردند. محور اصلی این نشست تبادل اطلاعات و همچنين معرفی کشور و همچنين شیوه کار نهاد جوانان هر کشور بود که به مدت چهار روز برگزار شد و همچنين در کنار آن هم نیز برنامه جذاب و جالب و خوب¬های تفریحی در کمپ و همچنين همچنین بازدید از اماکن تاریخی استانبول برای شرکت‌کنندگان قرار داده شده بود.

در روز سوم رئیس جمعیت هلال احمر ترکیه و همچنين دست يار بین‌الملل وی شور و همچنين شوق زیادی در کمپ ایجاد گردید. نمایندگان ایران با سخنرانی در مورد معرفی کشور ایران و همچنين برخی از طرح¬های مهم نهاد جوانان از قبیل: طرح دادرس، فعالیت تیم¬های حمایت فرهنگی و همچنين اجتماعی( سحر)، طرح پیشگیری از اعتیاد (پیمان)، گفت و همچنين گوی بشردوستی و همچنين ساختار تشکیلاتی مجامع که همراه با فیلم ارائه شد، توانستند دید وسیع‌تر و همچنين شناخت بهتری به نمایندگان سایر کشورهای جهان بدهند و همچنين مورد تقدیر جمعیت ترکیه قرار بگیرند.

در روز ششم این اردو ارائه ای در مورد نقش جوانان و همچنين استراتژی ۲۰۳۰ توسط کارشناس مسائل بین‌الملل و همچنين مسئول جوانان کشور بلغارستان ارائه شد.

تنها کشوری که در اختتامیه این نشست توانسته بود پیام صلح و همچنين بشردوستی ارائه دهد نمایندگان ایران بودند که توسط هادی احمدی ارائه و همچنين با استقبال حضار رو به رو شد.

متن پیام به شرح زیر است:

امروزه روزهایی ناخوش و غمگين‌کننده در جلوی چشمان ما است مردمان زیادی در رنج و همچنين ناراحتی خواهند بود و همچنين آنها در سکوت گریه نمی‌کنند بلکه فریاد می‌زنند.
امروز باید در این مکان، خاکستر بشردوستی و همچنين انسانیت را پراکنده کنیم تا در تمام دنیا ریشه بدواند، ما باید از انسانیت درخواست کنیم که بار دیگر به میان ما بیاید و همچنين از بخشش و همچنين برتری خود به ما ببخشاید.
ما عاجزانه از انسانیت درخواست یک شانس دیگر برای این دنیایی که در آن هم زندگی می کنیم داریم؛ هم اکنون وقت آرزو کردن و همچنين تغییر کردن است، در صورتي که ما می¬خواهیم انسانیت را بیدار کنیم، باید اول خودمان را بیدار کنیم ؛ بهترین هدیه‌ای که می توانیم بدهیم تغییر درونی خودمان است؛ امروز وقت تغییر است.
ما در این جهان به هیچ ارتش و همچنين نیروی نظامی نیاز نداریم مگر ارتش مهربانی، ما همه یکسان متولد شده‌ایم با چیزهایی مثل پول، مذهب و همچنين نژاد از هم متمایز شده‌ایم.
ما باید با چیز های مشترکی که داریم دور هم جمع شویم، عشق و همچنين محبت چیزی است که ما همه نیاز داریم، ما باید به همه کمک کنیم وانسانیت این است.
ما می خواهیم با خوشحالی و همچنين سعادت دیگران زندگی کنیم نه بدبختی آنها، در این دنیا اتاق (مکانی) برای همه وجود دارد و همچنين زمینی غنی که می‌تواند نیازهای همه را تهیه کند.
راه و همچنين مسیر زندگی می‌تواند زیبا باشد ولي بايد توجه داشت ما راه را گم کرده‌ایم. در این دنیا ما به انسانیت، مهربانی، ملایمت و همچنين نجابت نیاز داریم، بدون این ویژگی‌ها زندگی خشن خواهد شد و همچنين ما در مسیر زندگی گم خواهیم شد.
مطمئن هستم صدا و همچنين نهضت ما به گوش میلیون‌ها انسان در سراسر دنیا خواهد رسید. بیایید با همدیگر برای دنیایی جدید تلاش کنیم. بیایید با همدیگر برای دنیایی آزاد به دور از غرض و همچنين موانع ملی، به دور از طمع، تنفر و همچنين تعصب کار کنیم.
کشور ما زمین است و همچنين ما کسي که عضو شهر است این جهان هستیم، ما همه یک نژاد داریم و همچنين آن هم نژاد انسان است، تصور کنید چه جهان زیبایی می‌توانیم بسازیم در صورتي که همه برای کرامت انسانی احترام قایل شویم؛ بعد از آن هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
بیایید همه با هم ارزش اصلی زندگی را به خاطر بیاوریم، اجازه بدهیم انسانیت بازگردد و همچنين اجازه دهیم عشق و همچنين محبت زنده بماند.
من مطمئنم، من مطمئنم ما می‌توانیم دنیایی مهربان‌تر برای همه ایجاد کنیم.

پیام صلح و همچنين دوستی جوانان ایران در اختتامیه اردوی بین‌المللی صلیب‌سرخ و همچنين هلال‌احمر: جهان زیبایی می‌قدرت ساخت در صورتي که همه برای کرامت انسانی احترام قائل شویم در تاریخ ۱۱ August 2019 | 2:01 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیام صلح و همچنين دوستی جوانان ایران در اختتامیه اردوی بین‌المللی صلیب‌سرخ و همچنين هلال‌احمر: جهان زیبایی می‌قدرت ساخت در صورتي که همه برای کرامت انسانی احترام قائل شویم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *