پیام تبریک رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت عید سعید فطر

|پیام تبریک رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت عید سعید فطر از هلال ۱۴۷|

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان، دکتر گل فشان رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

((الهم اهل الکبریاء و همچنين العظمه و همچنين اهل الجود و همچنين الجبروت))

عید سعید فطر نماد یک ماه بندگی است که مسلمانان با قدر دانستن این ماه تبريک و مبارک و همچنين به جا آوردن روزه به عنوان یک امر واجب، از این خان کرم ، بهره معنوی را بردند به ویژه جوانانی که در این ماه، بندگی خاصی از خود نشان دادند. جوانانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بار دیگر فداکاری و همچنين مهربانی را معنا نموده و همچنين در راه مبارزه با این بیماری بدون هیچ ترس و همچنين واهمه ای به کمک هم نوعان خود شتافتند و همچنين اکنون با حلول ماه شوال، هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعی فرا رسید. بی شک تلاش های همه عزیزان هلال احمری در نزد خداوند متعال دارای جایگاه رفیعی خواهد بود و همچنين پاداشی عظیم در انتظار این مهربانان است.
عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت پاک انسانی، عید یکپارچگی، وحدت امت اسلامی در سپاس بر نعمات الهی و همچنين توفیق عبادت و همچنين بندگی و همچنين پیروزی و همچنين تزکیه نفس در جهاد اکبر است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و همچنين عبادات در ماه تبريک و مبارک و همچنين پر از خیر و همچنين برکت رمضان، حلول ماه شوال و همچنين فرارسیدن عیدسعید فطر را به محضرحضرت ولی عصر مهدی موعود (عج) و همچنين نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، خانواده معظم شهدا، جانبازان و همچنين ایثارگران به ویژه شهدای سلامت و همچنين همه هلال احمری های بی منت و همچنين ایثارگر صمیمانه تبریک و همچنين تهنیت عرض می نمایم.

دکتر گل‌ فشان رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر

پیام تبریک رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت عید سعید فطر در تاریخ ۲۴ May 2020 | 7:30 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیام تبریک رئیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت عید سعید فطر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *