پویش صدها نفری نذر آب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال راین

پویش صدها نفری نذر آب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال راین

|پویش صدها نفری نذر آب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال راین از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر راین از پیوستن یکصد و همچنين ۵۰ فرد يا شخص از اعضای کانون دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال احمر این جمعیت به پویش ملی نذر آب خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر راین؛ رئیس جمعیت هلال احمر راین از پویش یکصد و همچنين ۵۰ نفری اعضای کانون های دانش آموزی و همچنين غنچه های این جمعیت در طرح ملی نذر آب خبر داد و همچنين گفت: با راه اندازی این پویش توسط جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به دنبال مدیریت مناسب و همچنين مطلوب در صرفه جویی مصرف آب از سوی مصرف کنندگان خانگی، صنعتی و همچنين کشاورزی هستیم.

کامبیز محمدی با اشاره به تاثيرات و همچنين اثرات مثبت اجرای این طرح در جامعه افزود: با توجه به معظلات و مسائل و مشکلات کمبود آب در ۲ دهه اخیر در استان های شرق و همچنين جنوب شرق کشور، این نهاد با اجرای طرح ملی نذر آب به یاری آسیب دیدگان متاثر از خشکسالی در استان سیستان و همچنين بلوچستان شتافته است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دانش آموزان و همچنين غنچه های هلال احمر راین با پیوستن به پویش نذر ملی آب و همچنين اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين بشردوستانه گامی در رسیدن به تحقق اهداف این طرح برداشته اند.

پویش صدها نفری نذر آب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال راین در تاریخ ۱۴ November 2018 | 8:00 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پویش صدها نفری نذر آب با حضور اعضای کانون های دانش آموزی و همچنين غنچه های هلال راین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *