پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مرکزی

پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مرکزی

|پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مرکزی از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اجرای نمادین طرح سیل مهربانی همکلاسی توسط تشکلهای دانش آموزی در مدرسه دخترانه فرهنگ اراک خبرداد.

 

به گزراش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی،آرش اشتری در ارتباط و رابطه با این خبر گفت: باتوجه به سیل سیستان وبلوچستان دانش آموزان مدارس با محرومیت این دانش آموزان آشنا شدند وبرای همدردی با دانش آموزان منطقه ها و مناطق سیل زده سیستان، در سطح استان مرکزی اقدام به مشارکت در طرح سیل مهربانی همکلاسی ها نمودند.

وی افزود: در سیل مهربانی فرهنگ نوعدوستی، کمک به دیگران و همچنين آموزش زندگی برای دانش ‌آموزان مورد تاکید قرار داده شده است.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: دانش آموزان مانند دیگر اقشار شهروندان و مردم شهر در این سیل مهربانی با کمکی هرچند ناچیز، حس نوعدوستی خود را به هموطنانشان نشان می دهند همانطوری که در سیل مهربانی به استان های خوزستان، گلستان و همچنين لرستان این همت خود را نشان دادند.

وی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی وهمراهانش، بیان داشتند: مشارکت دانش آموزان در برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی در خارج از برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی قابل اهمیت میباشد و همچنين با پخش کلیپی در خصوص فعالیتهای سردار سلیمانی در سیل لرستان دانش آموزان را تشویق کردند که جدای از برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی خود در خصوص کمک به هم نوع وآماده بودن حوادث تمرین داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح در تمام مدارس شهرستان های استان مرکزی اجرا خواهد شد که به صورت نمادین در یک مدرسه اجرا شد.

پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مرکزی در تاریخ ۲۷ January 2020 | 12:14 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مرکزی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *