پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مازندران

پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مازندران

|پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مازندران از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها همزمان با سراسر کشور در کانون های دانش آموزی هلال احمر مدارس این استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران لیلی احمدی ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده استان سیستان و همچنين بلوچستان گفت: با مشارکت اداره آموزش و همچنين پرورش و همچنين جمعیت هلال احمر طرح سیل مهربانی همکلاسی ها همزمان با سراسر کشور در کانون های دانش آموزی مدارس شعب استان برگزار شد.

دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با تاکید بر لزوم نهادینه کردن اصول و همچنين اهداف جمعیت هلال احمر به ویژه بشردوستی تصریح کرد: این طرح با هدف ترویج فعالیت‌های بشردوستانه، تلاش، ایثار، همدلی و همچنين همراهی با دانش آموزان و همچنين خانواده های آسیب دیده از سیل اخیر استان سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين انسجام بخشی هدایای نقدی و همچنين غیر نقدی دانش آموزان، فرهنگیان و همچنين اولیا در مدارس اجرایی شده است.
لیلی احمدی با اشاره به مشارکت حداکثری دانش آموزان افزود: سیل مهربانی همکلاسی ها با مشارکت و همچنين هم افزایی شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی و همچنين اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس استان مازندران برگزار شد.
دست يار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در پایان این طرح را یک فرصت بشردوستانه در مسیر ترویج فرهنگ ایثار دانست و همچنين ابراز امیدواری کرد: با همدلی دانش آموزان و همچنين فرهنگیان بخشی از آلام و همچنين خسارات وارد شده به دانش آموزان و همچنين خانواده هایشان در منطقه ها و مناطق سیل‌زده برطرف مي شود.

پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مازندران در تاریخ ۲۵ January 2020 | 12:59 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پویش سیل مهربانی همکلاسی ها در مدارس استان مازندران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *