پوشش امدادی جشنواره نقاشی شهرستان مریوان

پوشش امدادی جشنواره نقاشی شهرستان مریوان

|پوشش امدادی جشنواره نقاشی شهرستان مریوان از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان از حضور یک تیم عملیاتی به همراه یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر این شهرستان در محل برگزاری جشنواره نقاشی به مناست روز جهانی کودک خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ به نقل از فاضل رحیم زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان: به مناسبت روز جهانی کودک جشنواره ای نقاشی با موضوع “آینده را باید ساخت” در پارک شانوی شهرستان مریوان برپا گردید و همچنين کودکانی از تمامی نقاط شهرستان در این جشنواره با انرژی مضاعف شرکت نمودند.

رحیم زاده در همین زمینه ادامه داد: در راستای برگزاری هر چه بهتر و همچنين ایمن سازی فضای جشنواره یک تیم عملیاتی به همراه یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان در محل جشنواره حضور پیدا کرده و همچنين بصورت محسوس به پشتیبانی و همچنين پوشش امدادی جشنواره پرداختند.

وی افزود: در حاشیه ی برگزاری جشنواره آمبولانس جمعیت هلال احمر میزبان کودکان و همچنين غنچه های هلال بود که منجر به آشنایی کودکان با آمبولانس و همچنين آموزش تجهیزات داخل آمبولانس به کودکان شرکت کننده شد، ودر پایان عکسهای یادگاری خاطرات را در صفحه ی زندگی این عزیزان جاودانه کرد.

فاضل رحیم زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان در پایان با اشاره به حساسیت سنی کودکان خاطر نشان کرد: آموزش امدادی و همچنين آشنایی با آمبولانس و همچنين تجهیزات آن هم یا هر گونه آموزش کاربردی در سنین پایین و همچنين ایجاد انگیزه در فرزندانمان در راستای آموختن آموزه های امدادی و همچنين زندگی نقش بزرگی در ساختن آینده ای بدون حادثه و همچنين کاهش حوادث را دارد .

پوشش امدادی جشنواره نقاشی شهرستان مریوان در تاریخ ۹ October 2019 | 3:04 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پوشش امدادی جشنواره نقاشی شهرستان مریوان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *