پایان یک سال شمسي خدمت بشردوستانه تیم های سحر در منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه

۱۱۵۹۴۷-300x225.jpg

پایان یک سال شمسي خدمت بشردوستانه تیم های سحر در منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه

|پایان یک سال شمسي خدمت بشردوستانه تیم های سحر در منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه از هلال ۱۴۷|

جلسه ارائه نقل از تیم های مداخلات روانی اجتمائی محور منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه با همکاری نهاد جوانان جمعیت هلال احمر و همچنين نهاد یونیسف برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ جلسه ارائه نقل از حضور تیم های مداخلات روانی اجتمائی محور در منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان روز قبل در محل معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با حضور اعضا این تیم ها که از سال شمسي قبل با حمایت و همچنين هدایت نهاد یونیسف و همچنين نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به ارائه سرويس ها و خدمات در این منطقه ها و مناطق پرداختند برگزار شد.

در این جلسه تیمها گزارشات پیرامون حضور خود در منطقه ها و مناطق حادثه دیده را با سرکارخانم محمدی مشاور محترم رئیس نهاد جوانان بصورت ویدئو کنفرانس و همچنين بصورت حضوری با آقای مختار اسدیان دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان در میان گذاشتند.

در پایان این جلسه از آقای عباس نوری الاصل کارشناس معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به پاس زحماتشان در مدت حضور در این معاونت تقدیر به عمل آورده شد.

پایان یک سال شمسي خدمت بشردوستانه تیم های سحر در منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه در تاریخ ۲۸ September 2018 | 12:13 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایان یک سال شمسي خدمت بشردوستانه تیم های سحر در منطقه ها و مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *