پایان مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره رفاقت مهر با برگزاری دور دوم مسابقات خواهران و همچنين اعلام نفرات برتر

۱۲۲۴۲۴-300x225.jpg

پایان مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره رفاقت مهر با برگزاری دور دوم مسابقات خواهران و همچنين اعلام نفرات برتر

|پایان مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره رفاقت مهر با برگزاری دور دوم مسابقات خواهران و همچنين اعلام نفرات برتر از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس از رقابت ۲۳ تیم خواهران در نهمین دوره مسابقات رفاقت مهرمرحله استانی ویزه خواهران در مرکز استان فارس و همچنين پایان این دوره از مسابقات در مرحله استانی با حضور رییس اداره اردوها و همچنين دانشجویی استان و همچنين اعلام تیم های برتر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ غلامحسین تجلی دست يار مسائل جوانان در ارتباط با پایان مسابقات رفاقت مهر استانی گفت: آیین اختتامیه بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات رفاقت مهرمرحله استانی باحضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، مدیر حراست استان، دست يار آموزش و همچنين پزوهش، رییس اداره مسابقات و همچنين اردوهای نهاد جوانان، سرپرستان تیم ها ی شعب جمعیت، داوران و همچنين عوامل اجرایی مسابقات برگزار شد.

غلامحسین تجلی اظهار کرد: این دوره از مسابقات با شرکت ۲۳ تیم در دو تيم خواهران و همچنين برادران وحضور ۱۲۶نفر از اعضای جوانان و همچنين دانشجویی جمعیت هلال احمر از ۲۳ شهرستان استان در معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان بمدت ۲ روز برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در آیتم‌های متنوع و گوناگون و مختلف با هم به رقابت پرداختند، بیان کرد: هر دو تيم خواهران و همچنين برادران در آیتم‌های چادر زنی، پانسمان و همچنين بانداژ، آتل بندی، ارزیابی و همچنين CPR، حمل مصدوم با هم رقابت کردند و همچنين در پایان از هر تيم دو تیم صلح و همچنين مهروزی به مرحله پایانی (کشوری) راه یافت.

وی خاطر نشان کرد: دراین دوره ازمسابقات با حضور خانم والی رییس اداره اردوها و همچنين مسابقات نهاد جوانان جمعیت هلال احمرکشور بعنوان ناظر به قضاوت داوران و همچنين برگزاری هرچه بهتر مسابقات حضور داشتند واز نزدیک شاهد برگزاری مسابقاتی منظم ودرکمال آرامش دراستان فارس باشند.

در آئین اختتامیه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس ضمن تشکر از مشارکت خاص و همچنين ستودنی اعضای شورای اجرایی و همچنين جوانان هلال احمر، به فعالیت های فرهنگی این مسابقات اشاره کرد و همچنين گفت: رسالت اصلی مسابقات فرهنگی_امدادی رفاقت مهر که از برنامه جذاب و جالب و خوب های باسابقه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر محسوب می مي شود، ترویج برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی است و همچنين این رفاقت هایی که بین اعضای تیم ها در شهرستان ها، استان ها و همچنين حتی کشور شکل می گیرد، بسیار باارزش است.

جعفری افزود: رفاقتی که شکل میگیرد از هر کسب رتبه و همچنين عنوانی بهتر است، چرا که همه جوانان جمعیت هلال احمر که بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور خواهند بود، قهرمانان واقعی فرهنگ و همچنين رفاقت و همچنين بشردوستی خواهند بود.

مرحله استانی بیست و همچنين هشتمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در تيم خواهران با حضور اعضای کانون های دانشجویی، جوانان، طلاب، روستایی، عشایری، در حالی به پیایان رسید که در دو تيم شرکت کنندگان به رقافبت پرداختند و همچنين تیم های رستم، اباده و همچنين جهرم در تيم صلح و همچنين دوستی و همچنين تیم های شهرستان های فراشبند، مرودشت و همچنين شیراز در تيم مهرورزی به کسب مقام اول تا سوم دست یافتند.

در پایان مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است که این دوره مسابقات با شکوه و همچنين همکاری اعضای جوانان هلال احمر و همچنين داوری صحیح در دو روز برگزار شد و همچنين با پایان یافتن این مساقات ۴ تیم شرکت کننده در مرحله کشوری از تيم خواهر و همچنين برادر معرفی شدند و همچنين تیم شهرستان اقلید نیز در تيم خواهران موفق به کسب مقام اول بشر دوستی مسابقات شد.

پایان مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره رفاقت مهر با برگزاری دور دوم مسابقات خواهران و همچنين اعلام نفرات برتر در تاریخ ۱۳ September 2018 | 1:50 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایان مرحله استانی بیست و همچنين نهمین دوره رفاقت مهر با برگزاری دور دوم مسابقات خواهران و همچنين اعلام نفرات برتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *