پاکسازی سیمای طبیعت آذربایجان اروپایی از ته سیگارهای رها شده

پاکسازی سیمای طبیعت آذربایجان اروپایی از ته سیگارهای رها شده

|پاکسازی سیمای طبیعت آذربایجان اروپایی از ته سیگارهای رها شده از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان استان آذربایجان اروپایی از پاکسازی ته سیگارهای آلوده و همچنین مخرب در پست های ایمنی و همچنین سلامت آن استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر آذربایجان اروپایی ؛ به مناسبت روز طبیعت ( ۱۳ فروردین ) طرح پاکسازی  ته سیگارهای آلوده  و همچنین مخربی که بلای جان محیط زیست  خواهند بود با حضور مدیرعامل استان آذربایجان اروپایی دکتر سیدزکریایی و همچنین دست یار مسائل جوانان در پست ایمنی و همچنین سلامت شهرستان ارومیه برگزار شد، آن مراسم با همراهی مسئولین ، اعضا جوون و همچنین انجمن نبض زمین اجرایی شد.

دست یار مسائل جوانان استان آذربایجان اروپایی تصریح کرد: مواد سمی و همچنین نیکوتین آن فیلتر‌ها با هر باران شسته می‌می شود و همچنین وارد آب‌های زیر زمینی، چاه‌ها و همچنین قنا‌تها می‌می شود، به همین دلیل دور انداختن ته سیگار اشتباه بزرگی می باشد، فیلتر سیگار حاوی فلزات سنگین و همچنین ترکیبات خیلی زیاد سمی با غلظت بالاست.

محمدرضا حاجی زاده یادآور شد: فیلتر ‌ته‌ سیگار حاوی صدها ماده شیمیایی خیلی زیاد مضر می باشد تا جایی که یک فیلتر ‌ته‌سیگار در هر یک لیتر آب، جهت کشتن ماهی‌های درون آب کافی می باشد.

پاکسازی سیمای طبیعت آذربایجان اروپایی از ته سیگارهای رها شده در تاریخ ۲ April 2016 | 12:29 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پاکسازی سیمای طبیعت آذربایجان اروپایی از ته سیگارهای رها شده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *