ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های عفاف و همچنین حجاب و همچنین ولادت حضرت معصومه (ع)‎

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های عفاف و همچنین حجاب و همچنین ولادت حضرت معصومه (ع)‎

|ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های عفاف و همچنین حجاب و همچنین ولادت حضرت معصومه (ع)‎ از هلال ۱۴۷|

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته عجاب و همچنین عفاف همزمان با سراسر کشور توسط مسئولین و همچنین افراد مسائل جوانان آن استان برگزار شد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان اروپایی، دکتر حسن محمودی اصل زاده مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان اروپایی ضمت تبریک ولادت حضرت معصومه (ع) و همچنین روز دختر به افراد مسائل جوانان از اهمیت موضوع عفاف و همچنین حجاب خبر داد و همچنین گفت: حجاب، جامعه را از بی بند و همچنین باری ها و همچنین لذت های جنسی و زناشویی و جنسی پاک می کند و همچنین آرامش را به نهان منزل و خانه جنسی و زناشویی و همچنین محیط خانواده می برد و همچنین به آن ترتیب از بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی از قبیل افزایش مقدار و اندازه و میزان طلاق، بی علاقگی به ازدواج و همچنین… که معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری را جهت جامعه فراهم می کنند. جلوگیری به عمل می آورد.

او همچنین در ادامه افزود: عفاف و همچنین حجاب، اصالت و همچنین هویت هر ایرانی می باشد.

دست یار مسائل جوانان نیز به مناسبت هفته عفاف و همچنین حجاب که متقارن با ولادت حضرت معصومه (ع) و همچنین روز دختر بود ضمن تبریک آن ایام به افراد داوطلب و همچنین پرسنل مسائل جوانان آن استان، از نمایش ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هفته خبر داد و همچنین گفت: مراکز مسائل جوانان در سطح استان کارگاه هایی را با موضوع عفاف و همچنین حجاب و همچنین تأثیر آن هم بر زندگی انسان برگزار کردند که با استقبال بی نظیر افراد جوانان رو به رو شد.

او همچنین افزود: افراد مسائل جوانان آن استان به مناسبت ولادت حضرت معصومه (ع) و همچنین روز دختر ، نسبت به نمایش جشن روز دختر در همه شعب جمعیت اقدام کردند.

آذرنیوتور در ادامه افزود: برپایی نمایشگاه عفاف و همچنین حجاب ، شرکت در مسابقات اسپورت و ورزشی ، نمایش کارگاه های آموزشی و همچنین حضور در سمینار و همچنین همایش شامل برنامه جذاب و جالب و خوب هایی بود که به همت دبیران و همچنین افراد کانون های دانشجویی و همچنین جوانان در هفته عفاف و همچنین حجاب در سطح استان آذربایجان اروپایی برگزار شد.

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های عفاف و همچنین حجاب و همچنین ولادت حضرت معصومه (ع)‎ در تاریخ ۱۷ July 2018 | 8:20 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های عفاف و همچنین حجاب و همچنین ولادت حضرت معصومه (ع)‎”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *