همه‌گیری عضویت در کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای»

همه‌گیری عضویت در کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای»

|همه‌گیری عضویت در کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان هلال احمر همدان از استقبال مسافرین نوروزی و همچنین مسئولان استانی از کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» خبر داد.

مریم پاک‌بین در همدان با گفتن آنکه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی امسال با کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» سلامت و همچنین امنیت را به روش شاخص‌تری جهت شهروندان و مردم شهر به ارمغان آورد، از همه‌گیری عضویت در آن کمپین در سطح استان خبر داد.

او همچنین با اشاره به گشت تیم سحاب یا سامانه حرکت‌های امدادی و همچنین بشردوستانه در سطح استان و همچنین منطقه ها و مناطق پرجاذبه گردشگری شامل غار علیصدر و همچنین گنجنامه از ارائه خدمت به بیش از ۷۰۰ فرد یا شخص از سوی آن تیم‌ها سخن گفت و همچنین افزود: در یک طرح ابتکاری افراد تیم سحاب در گشت‌زنی خود با دوچرخه‌های امدادی در سطح شهرستان، از آحاد شهروندان و مردم شهر جهت پیوستن به کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» دعوت می‌کردند.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان در همین باره از پیوستن پلیس نامحسوس استان، جمعی از رانندگان پایانه مسافربری برون‌شهری استان، جمعی از رانندگان ترمینال اتوبوسرانی شهرستان‌های همدان، اسدآباد و همچنین کبودراهنگ، رانندگان پایانه مسافربری بین شهری شهرستان تویسرکان و همچنین ناوگان تاکسیرانی شهرستان کبودرآهنگ به آن کمپین ملی خبر داد.

او همچنین با ابراز خرسندی از توجه مسئولان استانی و همچنین شهرستانی به کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» به امضای میثاق‌نامه آن کمپین از سوی فرمانداران شهرستان‌ها، نمایندگان شهروندان و مردم شهر در مجلس شورای اسلامی، بعضی از معاونان استاندار همدان و همچنین مدیرکل مدیریت بحران آن استانداری و همچنین نمایندگان جامعه اسپورت و ورزشی استان اشاره کرد.

پاک‌بین با گفتن آنکه از ابتدای اجرای طرح ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی تا به امروز حدود ۴۰ هزار مسافر به پایگاه‌های ثابت و همچنین سیار واحدهای مسائل جوانان شعب ۹گانه هلال احمر در سراسر استان رفت و آمد و مراجعه نموده اند، خاطر نشان کرد: جوانان مستقر در هر پایگاه، از مسافران نیز جهت پیوستن به آن کمپین دعوت می‌کنند که شاهد استقبال مسافرین نوروزی از آن طرح ملی هستیم.

او همچنین با اشاره به آنکه عدم سرعت و همچنین سبقت غیر مجاز و همچنین رانندگی نکردن در جاده‌ها با حالت خستگی و همچنین خواب‎آلودگی سه نقطه مهم در میثاق‌نامه کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» می باشد ابراز امیدواری کرد با استقبال از آن کمپین شاهد کاهش مقدار و اندازه و میزان سوانح رانندگی در جاده‌ها باشیم.

همه‌گیری عضویت در کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» در تاریخ ۲ April 2016 | 12:41 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همه‌گیری عضویت در کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *