“همدلی و همچنين مهربانی‌ را گسترش دهیم”

“همدلی و همچنين مهربانی‌ را گسترش دهیم”

|“همدلی و همچنين مهربانی‌ را گسترش دهیم” از هلال ۱۴۷|

زمانی از بلندترین‌ شب سال شمسي را صرف همراهی با آنهایی میکنیم‌ که یلدا را تنها و همچنين دور از خانواده مانده اند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین “طرح یلدانه” که به منظورگسترش همدلی و همچنين مهربانی و همچنين حضور در کنار افرادی که بلندترین شب سال شمسي را دور از خانواده خود سپری میکنند، توسط جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر استان قزوین اجرا شد.

به همین مناسبت جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک با حضور در پایگاه امداد و همچنين نجات جاده ای شهدای آبیک قزوین به برگزاری “جشنواره غذا” به میزبانی این پایگاه اقدام کردند.
این جشنواره با حضور تهمینه ابراهیمی دست يار آموزش و همچنين پژوهش، نادرمیرزایی دست يار جوانان، داودارجینی دست يار داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین و همچنين اعضا جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک برگزار شد.
شعرخوانی و همچنين حافظ خوانی شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های اجرا شده در این جشنواره بود و همچنين در پایان از ۶ تن از برگزیدگان “جشنواره غذا” تقدیر و همچنين هدایایی اهدا شد.

جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان آوج نیز با حضور در پایگاه های امداد و همچنين نجات جاده ای آبگرم و همچنين آوج “یلدانه” را جشن گرفتند.

جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان بوئین زهرا با حضور در منزل و خانه سالمندان روستای ابراهیم آباد و همچنين پایگاه امداد و همچنين نجات بین شهری هجیب یلدا را کنار این عزیزان سپری کردند.

همچنین به همین مناسبت جوانان بشردوست جمعیت هلال احمر شهرستان تاکستان با حضور در مرکز شبانه روزی جسمی حرکتی حکیم شهرستان‌تاکستان یک روز شاد را برای این عزیزان رقم زدند.

جوانان بشردوست کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین نیز با حضور در پایگاه امداد و همچنين نجات بین شهری گردنه قسطین‌لار و همچنين پایگاه امداد و همچنين نجات جاده ای عوارضی شماره۳ قزوین_زنجان در کنار امدادگران به پاسداشت شب یلدا پرداختند و همچنين با حضور در آسایشگاه سالمندان “منزل و خانه پدربزرگ ها” یک روز شاد را برای این عزیزان رقم‌ زدند.

شایان ذکراست که یلدانشینی جوانان مهراندیش با عنوان “گرد کرسی مهر” در جمعیت هلال احمر شهرستان های: البرز، الموت، تاکستان و همچنين قزوین برگزار شد.

“همدلی و همچنين مهربانی‌ را گسترش دهیم” در تاریخ ۲۶ December 2019 | 9:25 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““همدلی و همچنين مهربانی‌ را گسترش دهیم””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *