هلال مهربانی با امام و پيشوا مهربانی

هلال مهربانی با امام و پيشوا مهربانی

|هلال مهربانی با امام و پيشوا مهربانی از هلال ۱۴۷|

اعضای جوانان فعال در اختتامیه نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی وبرگزیده شدن پویش هلال مهربانی با امام و پيشوا مهربانی شرکت کردند.

به نقل از رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، رسولی مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه ازمسئولان و همچنين مدیران حاضر در اختتامیه تشکر کرد و همچنين گفت: باید از فرصت هایی که برای کتابخوانی گذاشته می‌مي شود بهره بري و استفاده کرد وبرای ترویج کتاب و همچنين کتاب خوانی ارزش قائل شد و همچنين باید از مسئولین شهرستان آغاز و همچنين فرهنگ سازی کنیم

وی در ادامه افزود: در این جشنواره ها مسئولین باید به کودکان با استعداد اهمیت دهند و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن آینده این جوانان باشند.

یارمحمدی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ملارد اضافه کرد: جشنواره رضوی در شهرستان ملارد با ۷۲۰۰ شرکت کننده، ۱۳۰نفر برگزیده وکسب رتبه دوم از شهرستان تهران را به خود اختصاص داده و همچنين نسبت به سال شمسي قبل با رشد ۲.۵ برابری همراه بوده است. همچنین اعضای جوانان هلال احمر در نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی خوش درخشیدند برای شماو به تمامی عزیزان آرزوی سلامتی دارم.

در ادامه نشست انجمن الانان(الکلی های گمنام ایران) با جوانان فعال ملارد دیدار کردند.

خدایی مدیر نهاد الانان، با ارائه گزارشی از عملکردشان به نهاد در خصوص درمان بیماران الکلیسمی و همچنين همکاران خود تجاربشان در این راه که به صورت گمنام انجام می شد گفت: نهاد الانان حدود ۸۰ سال شمسي پیش در آمریکا توسط عده ای از الکی ها بیان گذاری شد و همچنين در شهرستان ملارد حدود ۲۰ سال شمسي این نهاد فعال است.

وی ادامه داد: این جلسه را جهت معرفی نهاد الانان و همچنين کمک به مصرف کنندگان الکل در خانواده های شهرستان ملارد که نیاز به کمک نهاد الانان دارند، ترتیب دادیم.

هلال مهربانی با امام و پيشوا مهربانی در تاریخ ۱۴ August 2019 | 9:42 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هلال مهربانی با امام و پيشوا مهربانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *