هلال احمر منزل و خانه دوم من است

هلال احمر منزل و خانه دوم من است

|هلال احمر منزل و خانه دوم من است از هلال ۱۴۷|

عضو فعال جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: در صورتي که بگویم منزل و خانه دوم من هلال احمر است اغراق نیست زیرا از زمانی که توانستم تصمیمی برای زندگیم بگیرم وارد هلال احمر شدم و همچنين بیشتر اوقاتم در این نهاد و همچنين برای انجام فعالیت های بشر دوستانه صرف شد.

نرگس زنگنه در گفت‌وگو با رابط خبری دانشگاه پیام نور سنندج بیان کرد: از سال شمسي ۸۳ به عنوان عضو فعال نهاد جوانان مشغول به فعالیت های بشر دوستانه شدم.
 وی خاطر نشان کرد: چهار سال شمسي به عنوان دبیر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه آزاد بیجار  و همچنين همچنین مربی امداد و همچنين کمک های اولیه نهاد امداد و همچنين نجات و همچنين  چهار سال شمسي دیگر در پست دبیر کانون جوانان و همچنين همزمان به‌عنوان دبیر مجمع کانون های جوانان استان و همچنين عضو شورای مرکزی مجامع کانون های جوانان کشور و همچنين همچنین در نهاد امداد و همچنين نجات عضو تیم نجات در کوهستان استان با درجه ایثار مشغول به ارائه سرويس ها و خدمات داوطلبانه به همنوعانم بودم.
وی افزود: هلال احمر با توجه اصول هفتگانه (بی طرفی، بی غرضی، استقلال، خدمت داوطلبانه، بشردوستی، یگانگی و همچنين جهان شمولی) خود در تمام جهان از جایگاه ویژه و همچنين والایی برخوردار است، تاکید کرد: این  ارگان تنها سازمانی است  که تمامی ملت ها فعالیت های بشردوستانه آن هم را به رسمیت می‌شناسند.
 وی تصریح کرد : در صورتي که بگویم منزل و خانه دوم من هلال احمر است اغراق نیست زیرا از زمانی که توانستم تصمیمی برای زندگیم بگیرم وارد هلال احمر شدم و همچنين بیشتر اوقاتم در این نهاد  و همچنين برای انجام فعالیت های بشر دوستانه صرف شد.
زنگنه اذعان داشت: حضور در کنار جوانان حتی بصورت مجازی و همچنين همچنین ارائه آموزش های امدادی و همچنين بشردوستانه به همنوعانم و همچنين فعالیت  در تیم سحر شامل اهداف و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های خود عنوان کرد.
وی تصریح کرد: دردناک ترین و همچنين در عین حال شیرین ترین خاطره خود را زلزله آبان ماه سال شمسي ۹۶ در کرمانشاه بیان  و همچنين خاطر نشان کرد:  با اولین تیم سحر به آن هم منطقه ها و مناطق اعزام شدیم  که شاهد چهره های پر از غم و همچنين اندوه هموطنانم بودم و همچنين در عین حال دیدن تاثیر شگفت انگیز کمک های هر چند کوچک خود و همچنين دوستان هلال احمریم در چهره های معصومانه هموطنان درد کشیده  در شهرها و روستاها و همچنين روستاهای زلزله دیده کرمانشاه شور و همچنين اشتیاقم را برای کمک چندین و همچنين چند برابر کرد.

هلال احمر منزل و خانه دوم من است در تاریخ ۱۵ December 2018 | 5:36 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هلال احمر منزل و خانه دوم من است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *