هلال احمر شهربابک در هفته ای که گذشت

هلال احمر شهربابک در هفته ای که گذشت

|هلال احمر شهربابک در هفته ای که گذشت از هلال ۱۴۷|

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک از فعالیت ها و همچنين اقدامات امدادی، فرهنگی و همچنين آموزشی اجرا شده در هفته قبل توسط این جمعیت خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک: موسی نگارستانی با اشاره به همکاری مجتمع مس شهربابک به شهروندان و مردم شهر آسیب دیده و همچنين متاثر از خشکسالی استان سیستان و همچنين بلوچستان اظهار داشت: ۵۰ بسته مواد غذایی به ارزش اعتبار ۵ میلیون تومان به جمعیت هلال احمر شهربابک جهت کمک به نیازمندان سیستان و همچنين بلوچستان اهدا شد.

نگارستانی در ادامه به برگزاری دوره آموزشی ویژه دبیران آموزش و همچنين پرورش بیان کرد: یکصد و همچنين هشتاد فرد يا شخص از دبیران و همچنين کارکنان آموزش و همچنين پرورش در سه ماهه اول سال شمسي جاری آموزه های امداد و همچنين کمک های اولیه را فرا گرفتند.

وی گفت: دبیران و همچنين کارکنان با فراگیری تجربه و مهارت بالا های پایه داوطلبی و همچنين آشنایی با اهداف جمعیت هلال احمر نیز به عضویت داوطلبانه هلال احمر در آمدند.

وی با اشاره به برگزاری ششمین جلسه شورای اجرایی این جمعیت خاطرنشان کرد: در این جلسه اعضای شورا با عملکرد و همچنين روند برنامه جذاب و جالب و خوب های اجرایی این جمعیت آشنا شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمرشهربابک در ادامه تصریح کرد: اعضای شورای اجرایی در این جلسه به غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان تاکید کردند.

موسی نگارستانی با اشاره به بازدید از اعضای شورای اجرایی از نحوه آزمون عمومی نجات گفت: از مصوبات این جلسه راه اندازی کمیته های تخصصی با هدف بهره بري و استفاده بهینه از قدرت و همچنين پتانسیل اعضاء شورایی مورد بررسی قرارگرفت.

نگارستانی به برگزاری انتخابات باشگاه امدادگران و همچنين نجاتگران این جمعیت اشاره کرد و همچنين افزود: دومین انتخابات باشگاه امدادی جمعیت هلال احمر شهربابک با حضور ۵۰ فرد يا شخص از امدادگران و همچنين نجاتگران خواهر و همچنين برادر این جمعیت برگزار شد.

هلال احمر شهربابک در هفته ای که گذشت در تاریخ ۱۵ August 2018 | 10:52 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هلال احمر شهربابک در هفته ای که گذشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *