هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو است

هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو است

|هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو است از هلال ۱۴۷|

اختتامیه آخرین قسمت و بخش از مرحله کشوری ششمین مسابقات المپیاد آماده با حضور مسئولان جمعیت هلال احمر و همچنين وزارت آموزش و همچنين پرورش در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و همچنين فضاهای پرورشی وزارت آموزش و همچنين پرورش در مراسم اختتامیه المپیاد آماده خطاب به دانش آموزان شرکت کننده گفت : از این به بعد وظیفه خطیری بر عهده تو گذاشته شده است و همچنين من نیز مفتخرم که لباس با ارزش هلال احمر را به تن کرده ام  و همچنين همینجا قول می دهم که خدمت اهداف والای هلال احمر باشم .
وی با تشکر از همه عوامل برگزارکننده مراسم گفت: نقل از ارائه شده از برگزاری اردوها بسیار دلگرم کننده بود و همچنين من امیدوارم در سالهای آتی این اردوها با کیفیت بالاتری برگزار مي شود.
رمضانی در ادامه خاطر نشان کرد : من به عنوان کسی که ۲۸ سال شمسي درآموزش و همچنين پرورش مشغول فعالیت هستم باید اعتراف کنم  که هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار  پیشرو  عمل می کند و همچنين با وجود همه کاستی هایی که وجد داشته هلال امر وظایف خود را به نحو احسن به انجام رسانده است.
وی با اشاره به اینکه معاونت پرورشی آموزش و همچنين پرورش با چهار تشکل دانش آموزی در حوزه معاونت بسیج دانش آموزی انجمن اسلامی پیشتازان و همچنين جمعیت هلال احمر همکاری می کند افزود: جمعیت هلال احمر از نجیب ترین، مخلص ترین و همچنين صادق ترین تشکل است که بدون هیچ چشمداشتی فعالیت های بسیار مفید و همچنين موثر در حوزه جوانان انجام می دهد.
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و همچنين فضاهای پرورشی وزارت آموزش و همچنين پرورش با اعلام این خبر که وزارت آموزش و همچنين پرورش تصمیم دارد از سال شمسي آینده برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه و همچنين مدرسه محور داشته باشد افزود: ما در این زمینه نیاز داریم تا  از تجربیات جمعیت بهره بري و استفاده می کنیم و همچنين با همیاری هم در بحث اردوها هم افزایی خوبی داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه کشور در قسمت و بخش متنوع و گوناگون و مختلف در معرض خطر است و همچنين آسیب های جدی  وجود دارد گفت: وظیفه ما این است که نسبت به این مسائل حساسیت داشته باشیم و همچنين آمادگی خود را بالا ببریم.
رمضانی در پایان با تشکر از میزبان این دوره از اردوها گفت: در بحث نذر آب بویژه در استان سیستان و همچنين بلوچستان آماده همکاری هستیم و همچنين اداره کل فرهنگی معاونت پرورشی این آمادگی را دارد تا در خصوص فرهنگ سازی با هلال احمر همکاری کند.

هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو است در تاریخ ۵ September 2018 | 8:32 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *