هفتادوسال مهرورزی در کانون‌های آذربایجان شرقی

هفتادوسال مهرورزی در کانون‌های آذربایجان شرقی

|هفتادوسال مهرورزی در کانون‌های آذربایجان شرقی از هلال ۱۴۷|

همزمان با هفتادودومین سالگرد تاسیس نهاد جوانان هلال احمر، کانون‌های متنوع و گوناگون و مختلف سراسر استان آذربایجان‌شرقی با جشن‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های متعدد این ایام را گرامی داشتند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، محمد بابازاده دست يار مسائل جوانان استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک این ایام به جوانان مهربان و همچنين بشردوست عضو کانون‌های سراسر استان آذربایجان شرقی، تصریح کرد: جوانان فعال در کانون‌های هلال احمر که جزء سرمایه‌های عظیم جمعیت و همچنين کشور خواهند بود و همچنين داوطلبانه در ترویج فرهنگ بشردوستی تلاش می‌کنند؛ نیازمند یک برنامه جذاب و جالب و خوب مدون و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شده جهت رشد و همچنين شکوفایی بیش از پیش خواهند بود.
بابازاده افزود: فعالیت‌های اجتماعی بی مزد و همچنين منت جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های عام المنفعه و همچنين بشردوستانه نهاد جوانان به بهانه هفتادو دومین سالگرد تاسیس این نهاد جوون محور و همچنين جوون باور قابل تقدیر و همچنين تحسین است.
گفتنی است؛ دست يار مسائل جوانان آذربایجان شرقی به همراه پرسنل حوزه جوانان استان همزمان با چهاردهم آبان با عیادت از بیماران، این روز را گرامی شمردند.
براساس این نقل از؛ جوانان شهرستان‌های تسوج، بناب و همچنين چاراویماق به بهانه سالروز تاسیس نهاد جوانان با رؤسای شعب نشست صمیمانه‌ای برگزار کردند و همچنين با بررسی فعالیت‌های نهاد جوانان، به ارائه طرح‌ها و همچنين پیشنهادات عملیاتی پرداختند.
جوانان شهرستان بناب با نماینده خود در مجلس شورای اسلامی دیدار و همچنين گفتگو کردند.
اعضای فعال شهرستان‌های تسوج، اسکو، بستان‌آباد و همچنين چاراویماق با غبارروبی مزار شهدا، بیعت خود را با شهیدان تجدید کردند.
همچنین اعضای کانون دانشجویی شهرستان بناب اقدام ب خون گیری و همچنين اهدای خون سالم به این مناسبت نمودند.

هفتادوسال مهرورزی در کانون‌های آذربایجان شرقی در تاریخ ۸ November 2019 | 11:17 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هفتادوسال مهرورزی در کانون‌های آذربایجان شرقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *