نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان؛ تقدیر از دانشجویان فعال در امدادرسانی داوطلبانه در حوادث

نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان؛ تقدیر از دانشجویان فعال در امدادرسانی داوطلبانه در حوادث

|نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان؛ تقدیر از دانشجویان فعال در امدادرسانی داوطلبانه در حوادث از هلال ۱۴۷|

سرپرست معاونت جوانان و همچنين دانشجوئی نهاد جوانان از برگزاری نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران در ۲۰ آذر ماه و همچنين به میزبانی دانشگاه تهران خبر داد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، منصوری با اعلام این خبر افزود: این آئین با هدف ترویج فرهنگ ایثار، فداکاری، نوع‌دوستی و همچنين اشاعه ارزش‌های انسانی در بین دانشجویان از سال شمسي ۱۳۸۳ به تا حال همزمان با روز دانشجو برگزار می‌مي شود و همچنين نفرات برگزیده هر نهاد بعد از استعلام و همچنين بررسی در جلسات کمیته داوری به شورای سیاستگذاری می‌آید.

وی با اشاره به اینکه پنجمین دوره این آئین در سال شمسي ۱۳۸۷ و همچنين به میزبانی جمعیت هلال احمر برگزار شد. گفت: هشتمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان فعال و همچنين داوطلب در عرصه سرويس ها و خدمات داوطلبانه هم در زمینه پیشگیری، مهار حوادث و همچنين سوانح، ارائه سرويس ها و خدمات موثر امدادی و همچنين بشردوستانه برای نجات جان، حمایت از زندگی و همچنين سلامت انسان‌ها بود و همچنين نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان هم ۲۰ آذر امسال در دانشگاه تهران برگزار می مي شود.

منصوری با بیان اینکه این آئین با هدف ترویج فرهنگ ایثار، فداکاری، نوع‌دوستی و همچنين اشاعه ارزش‌های انسانی در بین دانشجویان از سال شمسي ۱۳۸۳ به تا حال همزمان با روز دانشجو برگزار می مي شود، افزود: این همایش به همت جهاد دانشگاهی و همچنين با همکاری نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، نهاد انتقال خون، وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، وزارت بهداشت و همچنين درمان، دانشگاه آزاد اسلامی، نهاد بهزیستی، نهاد بسیج سازندگی در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می مي شود.

وی با اشاره به این که در حاشیه برگزاری این مراسم، نخستین نمایشگاه عملکرد دستگاه‌های امدادرسان در سیل نیز برپا می‌مي شود؛ افزود: در این آئین از دانشجویان و همچنين تيم‌های دانشجویی فعال در حوزه مصادیق فداکاری زيرا و به درستي که حضور داوطلبانه در دفاع از کشور، انقلاب اسلامی و همچنين حریم اهل‌ بیت علیهم السلام و همچنين ارائه سرويس ها و خدمات پیشگیرانه و همچنين امدادرسانی داوطلبانه در حوادث و همچنين رخداد‌های طبیعی یا غیرمترقبه با تأکید بر دانشجویان و همچنين تيم‌های دانشجویی فعال در سیل اخیر تقدیر می‌مي شود.

سرپرست معاونت جوانان و همچنين دانشجوئی نهاد جوانان از دیگر مصادیق فداکاری که توسط دبیرخانه اعلام شده است را انجام فعالیت‌های داوطلبانه در مسائل خیریه، تأمین ارگان‌های حیاتی بیماران نیازمند از طریق اهدای خون و همچنين عضو، مشارکت داوطلبانه در سازندگی، آبادانی و همچنين محرومیت‌زدایی کشور، انجام فعالیت‌های داوطلبانه در حوزه‌های سلامت و همچنين توانبخشی و همچنين … دانست.

نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان؛ تقدیر از دانشجویان فعال در امدادرسانی داوطلبانه در حوادث در تاریخ ۷ December 2019 | 1:31 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان؛ تقدیر از دانشجویان فعال در امدادرسانی داوطلبانه در حوادث”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *