نمایش کارگاه تربیت فرزند در شهرستان بهار

نمایش کارگاه تربیت فرزند در شهرستان بهار

|نمایش کارگاه تربیت فرزند در شهرستان بهار از هلال ۱۴۷|

كارگاه آموزشي تربيت فرزند با هدف آموزش والدين و همچنین مديران و همچنین مربيان هلال احمر در خصوص شيوه های صحيح تربيت فرزند در شهرستان بهار استان همدان برگزار شد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بهار؛ ازیتا بختیاری کارشناس مسائل جوانان شهرستان بهار از نمایش کارگاه اموزشی تربیت صحیح فرزند با حضور یکی از مجربترین اساتید کشوری خبر داد.

او همچنین تصریح کرد: در آن کارگاه که پنج روز و همچنین به مدت پانزده ساعت و همچنین با هدف ساخته یا ایجاد آگاهی در والدین و همچنین مربیان ومدیران مهد در نحوه صحیح تربیت فرزند و همچنین نیازهای اصلی کودک از قبیل نیازهای زیستی امنیتی محبت و همچنین احترام برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی به روشهای ابراز محبت والدین به فرزندان شامل بازی کردن با کودک، هدیه دادن، توجه کردن و همچنین… همچنین راههای اثبات محبت و همچنین عدم ساخته یا ایجاد وابستگی در کودک و همچنین راههای احترام به کودک و همچنین پرهیز از تنبیه بدنی  و همچنین همچنین لزوم تشویق فرزند اشاره کردند.

او همچنین افزود: چه کنیم کودکانمان از ما حرف شنوی داشته باشند و همچنین محبوب آنها شویم که آن خود راهکاری جهت پیشگیری از بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات پیش روی اینده کودک در سنین نوجوانی و همچنین جوانی می باشد.

او همچنین در ادامه گفتن کرد: کنترل فضای مجازی نیز راهکارهای خود را دارد که والدین بایستی و حتما اگاهیهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را در آن خصوص داشته باشند تا کمترین اسیب متوجه کودکان ما می شود.

محمدی در پایان کلاس مجددا تاکید کرد:  کودکان ما بایستی و حتما لبریز از محبت والدین باشند بالاخص در سنین صفر تا هفت سالگی که یکی از اثار نبود محبت لجبازی و همچنین شیطنت فرزندان  ودر سنین بالاتر بد بینی و همچنین کینه توزی خواهد بود ایشان اشاره نمود محبت حتما بایستی و حتما ابراز و همچنین اثبات می شود و همچنین یادآور شدند که پدر و همچنین مادر هر دو نقش خیلی زیاد پراهمیتی در تربیت فرزند داشته و همچنین در آن راستا هر دو بایستی و حتما مطابق و یکدست  قاطع و همچنین مهربان و همچنین کنترل شده پیش روند.

نمایش کارگاه تربیت فرزند در شهرستان بهار در تاریخ ۱ June 2016 | 12:35 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش کارگاه تربیت فرزند در شهرستان بهار”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *