نمایش کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و همچنین ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و همچنین نهاد جوانان هلال احمر/ آماده سازی جوانان جهت بهره بری و استفاده از علم و همچنین تکنولوژی در سوانح

نمایش کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و همچنین ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و همچنین نهاد جوانان هلال احمر/ آماده سازی جوانان جهت بهره بری و استفاده از علم و همچنین تکنولوژی در سوانح

|نمایش کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و همچنین ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و همچنین نهاد جوانان هلال احمر/ آماده سازی جوانان جهت بهره بری و استفاده از علم و همچنین تکنولوژی در سوانح از هلال ۱۴۷|

کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و همچنین ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و همچنین نهاد جوانان هلال احمر به میزبانی جمعیت هلال احمر استان تهران از امروز آغاز شد و همچنین تا پنج شنبه ادامه می یابد.

 

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، در آن دوره آموزشی قرار می باشد شرکت کنندگان سرفصل هایی همچون شهرسازی و همچنین ساخت ربات را به صورت تئوری و همچنین عملی و همچنین همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی را فرا گیرند.

در ادامه با اعضا مصاحبه شده و همچنین آموخته های آنان طی دو روز حضور در کارگاه مورد بررسی کردن و همچنین ارزیابی قرار می گیرد. در روز سوم و همچنین چهارم نیز با حضور در یکی از مدارس شهرستان تهران، نفرات حاضر در آن کارگاه آموزشی مباحث آموخته شده را به دانش آموزان منتقل می کنند و همچنین در روز پایانی آن دوره نیز مباحث کارگاه، جمع بندی می می شود.

مشارکت جوانان در یادگیری علوم جدید/ قدرت بالای دانش آموزان و همچنین دانشجویان در رباتیک

امیرلـله گانی دست یار دانشجویی و همچنین جوانان نهاد جوانان در آغاز آن کارگاه آموزشی ضمن معرفی شرکت ایرباس و همچنین اهداف بنیاد ایرباس گفت: بنیاد ایرباس با هدف مشارکت جوانان در یادگیری علوم جدید و همچنین ترویج سیاست های بنیاد ایرباس، برنامه جذاب و جالب و خوب های خوبی را در کشورهای منطقه اجرایی می کند.

او همچنین افزود: براین اساس بنیاد ایرباس و همچنین فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و همچنین هلال احمر، تفاهم نامه ای منعقد کردند که به موجب آن هم مقرر شد تا نمایندگان آن بنیاد در کشورها حضور یابند و همچنین آموزش هایی را به جوانان ارائه کنند.

دست یار دانشجویی و همچنین جوانان با اشاره به نمایش جلسات متعدد با نمایندگان بنیاد ایرباس جهت نمایش آن دوره آموزشی تصریح کرد: بعد از آن گفتگوها به پس نتیجه آن می شود که رسیدیم تا دوره آموزشی جهت کاربرد علوم و همچنین فنون در فعالیت های امدادی برگزار تا مربیانی جهت آموزش آن تجربه و مهارت بالا ها به دانش آموزان تربیت کنیم.

لـله گانی ادامه داد: باتوجه به آنکه جهت اولین بار می باشد چنین کارگاهی برگزار می می شود می بایست توانمندی و همچنین قابلیت شرکت کنندگان در آن دوره به حدی قابل قبول باشد که بتوانیم مراحل بعدی را برگزار کنیم که آن بعد از ارزیابی ها مشخص خواهد شد.

او همچنین با تاکید بر قدرت بالای دانش آموزان و همچنین دانشجویان در مباحث مرتبط به رباتیک و همچنین فعالیت های نهاد جوانان در آن باره ابراز امیدواری کرد، در پایان آن دوره نتایج به دست آمده قابل قبول باشد.

تربیت جوانان به عنوان رهبر و همچنین مربی/ علم و همچنین تکنولوژی در خدمت امدادگری

در ادامه، رانا الشماتیلی، مسئول مرکز مهندسین کوچک بنیاد ایرباس و همچنین مسئول کمیته نمایش آن دوره آموزشی گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک همه تو جوانان آن پروژه را زنده نگه داریم. از تک تک تو درخواست می کنم به بعدی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید و همچنین بر روی هرآنچه در آن چند روز یاد می گیرید، تمرکز کنید.

او همچنین افزود: در آن برنامه جذاب و جالب و خوب نیت و اراده داریم تا تو را به عنوان یک رهبر و همچنین مربی تربیت کنیم و همچنین آن تجربه خوبی می باشد که می توانید در بعدی از آن هم بهره بری و استفاده کنید.

مسئول مرکز مهندسین کوچک بنیاد ایرباس ادامه داد: رشته های متنوع و گوناگون و مختلف اسپورت و ورزشی در هلال احمر کاربرد دارد و همچنین ما می خواهیم علم و همچنین تکنولوژی را نیز وارد آن رشته ها کنیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.

 

نمایش کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و همچنین ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و همچنین نهاد جوانان هلال احمر/ آماده سازی جوانان جهت بهره بری و استفاده از علم و همچنین تکنولوژی در سوانح در تاریخ ۲۴ April 2016 | 1:36 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و همچنین ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و همچنین نهاد جوانان هلال احمر/ آماده سازی جوانان جهت بهره بری و استفاده از علم و همچنین تکنولوژی در سوانح”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *