نمایش نوع‌دوستی جوانان مازندرانی در گلریزان محبت

WhatsApp-Image-2019-05-25-at-21.05.38-300x225.jpeg

نمایش نوع‌دوستی جوانان مازندرانی در گلریزان محبت

|نمایش نوع‌دوستی جوانان مازندرانی در گلریزان محبت از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از آغاز اجرای طرح گلریزان محبت ۱ ،در حمایت از جوانان و همچنين اعضای جمعیت استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، لیلی احمدی با اعلام این خبر گفت: همزمان با ماه تبريک و مبارک رمضان و همچنين به مناسبت ایام میلاد کریم اهل بیت امام و پيشوا حسن مجتبی علیه السلام و همچنين همچنین لیالی پر فیض قدر، مرحله اول اجرای طرح گلریزان محبت در حمایت از جوانان و همچنين اعضای جمعیت استان مازندران آغاز شد. 

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در نشست تخصصی این معاونت با مسئولین مسائل جوانان شعب استان با تاکید بر لزوم تحقق اهداف عالی جمعیت هلال احمر و همچنين نهادینه کردن آن هم در نسل جوون تصریح کرد: اجرای طرح گلریزان محبت در جهت تامین کرامت انسان ها و همچنين تداعی کننده بشردوستی جوانان در کمک به همنوعان و همچنين جوانان جامعه در کانون های جوانان داوطلبان و همچنين امدادگران جمعیت هلال احمر استان مازندران اجرایی میشود.

احمدی با اشاره به اینکه مرحله اول این طرح در نشست تخصصی با مسئولین امورجوانان شعب اجرایی شد؛ گفت: در اولین مرحله از اجرای طرح گلریزان محبت، اعضای داوطلب ،امدادگران و همچنين جوانات در کلیه کانون های دانشجویی، جوانان، روستایی و همچنين طلاب جمعیت هلال احمر استان مازندران هدایای نقدی خود را در قالب این طرح جهت حمایت های درمانی از نجاتگر پرتلاش متعهد شهرستان سوادکوه که دچار بیماری سرطان شده است به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۳۵۴۴۸۰۲ (احمد رضائی) واریز خواهند کرد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در پایان بیان کرد: در اجرای طرح فوق اعضای جوانانمان در جهت تأمین احترام و همچنين سلامت انسان‌ها تسکین آلام بشری بار دیگر بشر دوستی را بر کرسی صلح و همچنين دوستی می نشانند.

نمایش نوع‌دوستی جوانان مازندرانی در گلریزان محبت در تاریخ ۲۷ May 2019 | 5:08 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش نوع‌دوستی جوانان مازندرانی در گلریزان محبت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *