نمایش مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت در استان کردستان با حضور رییس نهاد جوانان/ دکتر مسعود حبیبی: شورای نمایندگان جوانان هلال احمر به زودی پیاده سازی و راه اندازی می می شود/ نمایش دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال در تابستان سال شمسی جاری

نمایش مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت در استان کردستان با حضور رییس نهاد جوانان/ دکتر مسعود حبیبی: شورای نمایندگان جوانان هلال احمر به زودی پیاده سازی و راه اندازی می می شود/ نمایش دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال در تابستان سال شمسی جاری

|نمایش مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت در استان کردستان با حضور رییس نهاد جوانان/ دکتر مسعود حبیبی: شورای نمایندگان جوانان هلال احمر به زودی پیاده سازی و راه اندازی می می شود/ نمایش دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال در تابستان سال شمسی جاری از هلال ۱۴۷|

مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی در استان کردستان با حضور رییس نهاد و همچنین رییس اداره روابط عمومی نهاد جوانان برگزار و همچنین از فعالان آن طرح تقدیر شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، رییس نهاد جوانان در آن مراسم با اشاره به آنکه فعالیت‌های جمعیت هلال احمر از جنس ایثار و همچنین از خودگذشتگی می باشد، گفت: هلال احمر یک مجموعه مردمی می باشد و همچنین خدمت به همنوعان و همچنین کاهش آلام بشری را جزو وظایف خود می‌داند.

دکتر مسعود حبیبی با تاکید بر آنکه در نهاد جوانان فعالیت‌ها براساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی صورت می‌گیرد، افزود: جمعیت هلال احمر جمعیتی پیرتر می باشد، در همین راستا بایستی و حتما جوانان اکثرا و بیشتر وارد عمل شوند و همچنین در لایه‌های برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی اکثرا و بیشتر نقش ایفا کنند.

او همچنین با گفتن آنکه جوانان را بایستی و حتما به عنوان مدیران بعدی تربیت کرد، تصریح کرد: درصدد پیاده سازی و راه اندازی شورای نمایندگان جوانان هلال احمر هستیم که انتخابات آن هم در ۲۱ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

رییس نهاد جوانان ضمن تاکید بر حضور فعال جوانان در انتخابات شورای نمایندگان، گفت: با رای تو مجمع عمومی تشکیل خواهد شد و همچنین در نهایت شورای عالی پیاده سازی و راه اندازی می‌می شود.

دکتر حبیبی خاطرنشان کرد: جوانان می‌توانند در باره‌های مختلفی فعال باشند تا در توسعه استان خود نقش داشته باشند.

او همچنین همچنین از نمایش دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال جهت جوانان جمعیت هلال احمر در تابستان سال شمسی جاری خبر داد.

ریاست نهاد جوانان با عنوان آنکه بیکاری از معضلاتی می باشد که امروز گریبانگیر جوانان ما شده می باشد، افزود: دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال در راستای ساخته یا ایجاد اشتغال جهت جوانان جمعیت هلال احمر در تابستان سال شمسی جاری برگزار خواهد شد و همچنین جوانان کردستانی نیز می‌توانند از آن فرصت خوب بهره مند شوند.

دکتر حبیبی در پایان از معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان به عنوان یکی از فعال‌ترین حوزه‌های جوانان کشور نام برد و همچنین از زحمات همه دست اندرکاران قدردانی کرد.

 

 

 

نمایش مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت در استان کردستان با حضور رییس نهاد جوانان/ دکتر مسعود حبیبی: شورای نمایندگان جوانان هلال احمر به زودی پیاده سازی و راه اندازی می می شود/ نمایش دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال در تابستان سال شمسی جاری در تاریخ ۱۹ April 2016 | 4:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش مراسم اختتامیه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت در استان کردستان با حضور رییس نهاد جوانان/ دکتر مسعود حبیبی: شورای نمایندگان جوانان هلال احمر به زودی پیاده سازی و راه اندازی می می شود/ نمایش دوره‌های کارآفرینی و همچنین اشتغال در تابستان سال شمسی جاری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *