نمایشگاه کتاب و همچنين نشست اعضا تهران در سالروز ارتحال امام و پيشوا خمینی(ره)

نمایشگاه کتاب و همچنين نشست اعضا تهران در سالروز ارتحال امام و پيشوا خمینی(ره)

|نمایشگاه کتاب و همچنين نشست اعضا تهران در سالروز ارتحال امام و پيشوا خمینی(ره) از هلال ۱۴۷|

به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نمایشگاه کتابی با موضوع سبک و همچنين سیره امام و پيشوا خمینی در محل سالن هلال احمر پاکدشت با بهره بري و استفاده از منابع موجود در کتابخانه برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، مسئول مسائل جوانان هلال احمر پاکدشت گفته استاین نمایشگاه با تاکید بر آشنایی هرچه بیشتر جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان با انظار و افکار و همچنين اندیشه های امام و پيشوا راحل برپا شد.
وی افزود:در این نمایشگاه از پوستر ها و همچنين کتاب هایی در زمینه زندگینامه، شخصیت، اندیشه، دیدگاه ها و همچنين  غیره، محور شخصیت امام و پيشوا خمینی رحمه الله علیه بهره بري و استفاده شد .
در آستانه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، اعضای جوانان هلال احمر ملارد با برپایی نشستی زندگینامه امام و پيشوا خمینی (ره) را مرور کردند.
اعضای جوانان جمعیت هلال احمر ملارد در جلسه ای دوستانه اندیشه ها، وصایا و همچنين رهنمود های امام و پيشوا خمینی(ره) را برای یکدیگر بازگو کردند.
اعضا بعد از جمع بندی جلسه دوستانه خود، جملات کوتاه و همچنين تاثیر گذاری از بیانات و همچنين گفته های امام و پيشوا راحل تهیه کرده و همچنين با نصب جملات و همچنين پوستر ها اداره ی جمعیت را فضاسازی کردند.
همچنین اعضای جوانان جمعیت هلال‌احمر شهرستان ورامین با نصب پوستر، ساختمان هلال‌احمر را برای سالگرد ارتحال امام و پيشوا (ره) آماده کردند.
اعضای جوانان با چسباندن پوسترهایی با مضمون چگونگی زندگانی امام و پيشوا (ره)، انقلاب و همچنين نقش والای آن هم حضرت در این عمل و همچنين پایان زندگانی وی پرسنل، اعضا و همچنين رفت و آمد و مراجعه کنندگان را آماده کردند.
با چسباندن این پوسترها بر دیوارهای تمام قسمت و بخش های ساختمان، از چند روز پیش تر  به آماده سازی فضا برای پانزده خرداد ماه و همچنين سالروز ارتحال حضرت امام و پيشوا (ره) اقدام کردند.

نمایشگاه کتاب و همچنين نشست اعضا تهران در سالروز ارتحال امام و پيشوا خمینی(ره) در تاریخ ۳ June 2019 | 8:18 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایشگاه کتاب و همچنين نشست اعضا تهران در سالروز ارتحال امام و پيشوا خمینی(ره)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *